Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Apel do pokrzywdzonych przez sędziów: Lidia Świerdza, Jacek Gęsiak, Grzegorz Misina, Dariusz Chrapoński

skomentuj

Proszę o kontakt wszystkie osoby (o ile są takowe), które też zostały skrzywdzone w wyrokach przez któreś z wymienionych w tytule nierobów / przestępców w sędziowskich togach: Jacek Gęsiak, Grzegorz Misina, Dariusz Chrapoński (aktualnie wszyscy trzej są sędziami w Sądzie Okręgowym w Katowicach), Lidia Świerdza (sędzia w Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej). Mój adres e-mail do kontaktu: poczta@pamietnikwindykatora.pl

Cel: Wspólne doprowadzenie do wyciągnięcia jak najsurowszych konsekwencji wobec tych nierobów / przestępców. „/” oznacza „lub” albo „oraz” choć osobiście jak chodzi o moją sprawę, to nie mam wątpliwości, że tych czworo celowo popełniło skandaliczne błędy i przeoczenia co gdy tak jest, to są oni przestępcami. Wchodzi w gę złośliwe niedopełnienie obowiązków albo korupcja, „obstawiam” raczej to drugie.

Uwaga, interesują mnie wyłącznie sprawy z oczywistymi błędami, przeoczeniami, obraza prawa… Proszę zatem o wyzbycie się emocji i trzeźwe, obiektywne spojrzenie na własną sprawę. Chętnie przeczytam akta i wypowiem się.

Do nierobów / przestępców wzmiankowanych w tym wpisie, gdyby któreś przeczytało ten wpis niniejszy. Chodzi o te Wasze gó…na zrobione w sprawie o sygn. akt V GC 846/12 w I instancji (Lidia Świerdza) oraz o sygn. akt XIX Ga 329/14 w II instancji (Jacek Gęsiak, Grzegorz Misina, Dariusz Chrapoński).O próbce dokonań tej kobiety jest tutaj: Sędzia Lidia Świerdza – nierób, debilka czy przestępczyni? Przykład – leasing. a „dziele” (póki co bez szczegółów, bo jak o tym myślę, to jeszcze ciśnienie mi się podnosi) tych trzech mężczyzn jest tutaj: Czy prezes SO w Katowicach – sędzia Jacek Gęsiak ma „spojrzenie gada”?.

Jeżeli przegraną u nich sprawę prowadził Ci prawnik który tłumaczył Ci (mimo Twych obiekcji co do rzetelności) że „sąd” miał prawo tak orzec, to zażądaj akt i prześlij mi je. Radca prawny / adwokat raczej nie będzie walczył o faktyczną sprawiedliwość tzn. o ukaranie tych tzw. sędziów, bo jest jak napisałem tutaj: Pani kurator; zasłyszane (pierwszy akapit).

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4.5]

06/12/2015

kategoria sędziowie

Skomentuj