Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Upublicznianie samodzielnie informacji o niegodziwych sędziach i urzędnikach

skomentuj

Pytanie: Informacja: Pokrótce powiem, ze wniosłem o po zbawienie władzy rodzicielskiej pewnej pani która swoim zachowaniem zagrażała zdrowiu i życiu swojego dziecka. Oczywiscie wspomniany w tytule podły sedzia oddaliła mój pozew, po czym stawil sie u mnie kurator, który ograniczył mi władzę. Złożyłem apelacje ,która zostala uznana przez sad 2 instancji ale na wieść o tym, ze mam ograniczona władzę oddalono mój wniosek. Zginą czlowiek, matka dalej bezkarnie robiła swoje, złożyła o ustalenie miejsca pobytu przy niej 2 letniego dziecka, które zginęliby juz dawno w jednej z awantur ( możliwe jest udokumentowanie tych szczegółów) wynajęła jakiś drabów (stracilem prace) groziła i wszystko czego mozna by sobie wymarzyć by osiągnąć pozytywne wyniki w sadzie, pisze pozytywne’ bo mezczyzna na jej miejscu mialby co najmniej 3 wyroki skazujące tj. Pozbawienie władzy, zakaz zbliżania i usiłowanie zabójstwa za złamaniem tego zakazu , napewno dlugie lata spędziliby w kryminale ale nie ona. Ow wspomniany sedzia oddalił moje wnioski, niewystapil o notatki policji, oddalał mi moje dowody uznając je za zbędne a kurator robil swoje tj. zniesławiał mnie przed wymienionym sadem ( narazal na utratę życia bądź zdrowia mnie i moje dziecko) powiem wiecej , żyje bo sie wyprowadziłem spod adresu który znała matka dziecka. Po ograniczeniu mi wladzy i zabójstwie udalo mi sie pozbawić ja wladzy ale to co przeszedłem wraz z synem nie może pozostać w cieniu, opinia publiczna musi dowiedzieć się co się dzieje w polskim prawie. Sprawę owego mordu opisuje na lamach gazet opisuje … proszę wpisać w serwisie zabójstwo na ul. … (w …) pani która uczestniczyła w całym zajściu. Malo tego byla prowokatorem zajścia bezustannie wydzwaniała, wystawała pod blokiem by zwabić te osoby do mojego mieszkania. Podejrzewam, że ..wiem, ze usiłowała w ten sposób przejąć mieszkanie po moim ojcu którego eksmitowałem prawomocnym wyrokiem sądu. Od 12 lat pozostawałem osoba niepełnosprawna a oni nie zadali sobie nawet trudu spojrzec na mój komputer w którym byly wszelkie dowody, które wykorzystałem później i wygralem sprawę.

…gdy w przedszkolu dowiedziano sie o zamiarach pani kurator dziecku nie dawano jeść by bylo głodne jak przyjdzie ona do domu. ..

Odpowiedź: Nie sposób odnieść się merytorycznie do tego wszystkiego, trzeba by mieć materiały, dowody, uzasadnienia z sądu. Skoro, jak czytam na końcu, wygrał Pan sprawę, cieszę się.

Może Pan na własną odpowiedzialność (znając szczegóły) upubliczniać prawdę i fakty z podaniem nazwisk sędziów tudzież kuratora. Może Pan założyć własną stronę internetową choćby na jakiejś darmowej platformie blogowej np. blox.pl albo wordpress.com albo blogger.com lub innych albo wykupić własną domenę czyli adres internetowy i miejsce na serwerze, w jakiejś firmie hostingowej.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

09/10/2015

kategoria: sędziowie

Skomentuj