Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Kara za pobicie sędziego sądu

skomentuj

Pytanie: Sędzia pozmieniał moje zeznania, znaczy sfałszował. Chyba dodawać nie muszę, że przegrałem przez to pieniądze. Byłem w szoku, jeszcze trochę w nim jestem. Proszę mi powiedzieć, co mi grozi jak dojdą, że to ja mu wpierdol spuściłem i koledzy moi. Nie zrobiłem tego ale na poważnie mam zamiar. mam nadzieję, że pytam pod właściwym adresem, czytałem to i owo na Pana www.

Odpowiedź: Niech Pan sobie da spokój z tym. Jest takie powiedzenie: „Zabijesz (pobijesz) świnię a pójdziesz siedzieć jak za człowieka”.

Jak ustalą, że to Pan tej kanalii doje…ał, to oczywiście dojdą też do tego, że dokonał Pan tego dlatego, że wyrok jest dla Pana niekorzystny; że wiedział Pan kogo bije i za co. Wówczas, jeżeli biłby Pan tego przestępcę nie sam lecz z kolegą (z kolegami), zastosują art. 223 § 1 Kodeku karnego: Kto, działając wspólnie i w porozumieniu z inną osobą lub używając broni palnej, noża lub innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu albo środka obezwładniającego, dopuszcza się czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10

Jeżeli Was „poniesie”, to może być jeszcze gorzej, bo § 2 (ww. art. 223 kk): Jeżeli w wyniku czynnej napaści nastąpił skutek w postaci ciężkiego uszczerbku na zdrowiu funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Nie jest Pan zapewne w stanie udowodnić, że dokonano fałszerstwa, nie nagrywał Pan. Sugeruję włączyć się w głos społeczny domagający się zmiany systemu i rozliczenia takich bydlaków w sędziowskich togach (także poprzez weryfikację wydanych wyroków).

Mnie też jedna degeneratka – sędzia zmieniła moje zeznania. Jeden z moich prawników zwierzył mi się, że jemu (jego klientowi) też któraś zmieniła… Zakrawa to na powszechną patologię. Przyjdzie czas na nich, spokojnie. Skoro taki numer odwalił Panu ten bydlak, to zapewne jeszcze w niejednej innej sprawie coś „zrobił” albo / i jeszcze zrobi. Coś innego, ze śladami.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 4]

06/09/2015

kategoria sędziowie

Skomentuj