Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

W inteligentnym społeczeństwie kandydat na Prezydenta Andrzej Duda straciłby bardzo rozdając prowiant przed kopalnią…

skomentuj

… O ile nie robi tego od lat a pewnie nie robi. Robił to tylko dziś, bo jest finisz kampanii prezydenckiej. Jest to obrażanie przynajmniej mojej inteligencji a Waszej? Jakaś ordynarna, bezczelna socjotechnika. At, co ja gadam, to jest „socjotechnika” a nie socjotechnika.

Chyba jest najgorsze jednak to, że zapewne mnóstwo osób wie o tym, że on to robi „pod publikę” i jego pijarowcy czy tam spindoktorzy też wiedzą, że ludzie widzą, że to jest „pod publikę” lecz mimo tej świadomości wiele osób pod wpływem tego teatrzyku odda na niego swój głos… No, powiedzcie, czy to nie jest bardzo chore?

A z innej beczki, ale niezupełnie z innej. Głosowanie na przystojniejszego z kandydatów, tak w ogóle. Czy atrakcyjny wygląd ma przełożenie na dobroć, na altruizm itd.? A ja zaryzykuję stanowisko, że to właśnie pokręcona twarz świadczy o przechodzeniu rozterek (OK, mogę sobie zrobić b. dobrze ale wtedy innych skrzywdzę), o wrażliwości na ludzką krzywdę …

Kiełbasa (w dosłownym znaczeniu) wyborcza to nic nowego i proszę mnie źle nie zrozumieć, nie chcę akurat Panu Dudzie zaszkodzić, ale to było dzisiaj, najświeższy przykład.

Jednakże skrytykowanie publicznie sędziego z imienia i nazwiska już bardzo mi się podobało.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

22/05/2015

kategoria: społeczeństwo

Skomentuj