Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Tuchola – kredyty, konta, lokaty

komentarze 2

Jesteś z Tucholi i chcesz założyć dobre konto osobiste a może pożyczkę otrzymać lub jakiś kredyt celowy (mieszkaniowy, hipoteczny, inwestycyjny) załatwić? Jeżeli tak, to zamiast fatygowania się do lokalnych oddziałów banków, proponujemy Ci najlepsze oferty produktów które można uruchomić nie ruszając się poza dom. Sprawdź zestawienie wskazywane przez odnośnik tutaj. Oczywiście nie zawsze obejdzie się bez wizyty w banku ale jak chodzi o otwarcie konta albo nawet wzięcie kredytu gotówkowego (choćby i kilkadziesiąt tysięcy złotych), to można skorzystać z ciekawych ofert nie ruszając się z domu. W innych przypadkach, gdy po kontakcie online tudzież telefonicznym powie Ci bankowiec, że możesz otrzymać kredyt, to wszak i do banku w Bydgoszczy warto już te ponad 60 km przejechać, jeżeli w Tucholi tegoż nie ma.

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Tucholi
ul. Pocztowa 8, Tuchola
tel. 52 336 60 10

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział Operacyjny w Tucholi
ul. Nowodworskiego 7, Tuchola
tel. 52 336 50 00

Bank Millennium
ul. Nowodworskiego 3, Tuchola
tel. 801 331 331

Alior Bank Express
ul. Warszawska 15, Tuchola

Euro Bank
ul. ks. Wryczy 2, Tuchola

Bank Spółdzielczy
ul. Świecka 15, Tuchola
tel. 52 334 22 89

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 3 Ocena średnia: 4.3]

15/03/2015

kategoria banki regionalnie

Komentarze do 'Banki Tuchola – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

  1. Dwa lata nazad nie mając zatrudnienia wziąłem pozabankowa pożyczkę i do dnia dzisiejszego nie oddałem. Były pisma i telefony – wezwania do zapłaty ale do dzisiaj nic z sądu nie dostałem i komornik oczywiście też nie działa. Mam od dawna już pracę – umowę na czas nieokreślony i zamyślam o wzięciu kredytu w banku, dokładniej pożyczki. Czy bank w zaistniałej sytuacji sprawdzając mnie dowie się o tej niespłaconej pozabankowej pożyczce?

    Melek

    4 maja 15 08:52

  2. Jeżeli ta firma pożyczkowa umieściła Cię w KRD albo w innym rejestrze długów i jeżeli dany bank sprawdza rejestry długów, to się dowie. Z tego co mi wiadomo jednak, to większość banków nie sprawdza rejestrów długów. Jest jeszcze sprawa BIK, od jakiegoś czasu firmy pożyczkowe mogą na tzw., zasadzie wzajemności wpisywać do BIK swoich dłużników ale na razie to chyba tylko Vivus i jeszcze jakaś jedna firma pozabankowa tak robi.

    admin

    4 maja 15 09:05

Skomentuj