Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Świętochłowice – kredyty, konta, lokaty

komentarze 2

Zamiast chodzić do banków w Świętochłowicach (niektórych dobrych banków brak), wybierz w internecie najlepszą ofertę dowolnego rodzaju produktu z zestawień do których prowadzi linki zamieszczony tutaj. Przez internet złóż wniosek po czym otwórz drzwi kurierowi z umową.

Bank Pekao SA Oddział I Ruda Śl. Filia nr 2
ul. Wyzwolenia 2, Świętochłowice

Credit Agricole Bank Polska S.A. Oddział
ul. Bytomska 11, Świętochłowice

Getin Bank S.A. Punkt Obsługi Klienta
ul. Katowicka 25, Świętochłowice

Euro Bank S.A. Placówka
ul. Bytomska 11, Świętochłowice

Bank Zachodni WBK S.A. 1 Oddział
ul. Katowicka 53, Świętochłowice

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Świętochłowicach
ul. Katowicka, Świętochłowice

PKO Bank Polski, Oddział 2 w Świętochłowicach
ul. Bytomska 23, Świętochłowice

PKO Bank Polski, Oddział 3 w Świętochłowicach
ul. Karpacka 31, Świętochłowice

ING Bank Śląski S.A. Oddział
ul. Łagiewnicka 57, Świętochłowice

ING Bank Śląski S.A. Oddział
ul. Bytomska 8, Świętochłowice

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4.5]

12/03/2015

kategoria banki regionalnie

Komentarze do 'Banki Świętochłowice – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

  1. Próbowałem dostać kredyt w trzech bankach i w skok – nic z tego, nawet najmniejszy nie. Ogólnie słychać, że pozabankowe są znacznie wyżej oprocentowane, ale że są różnice pomiędzy nimi i można trafić całkiem niedrogą?

    mrumru

    13 Kwi 15 11:54

  2. Kredyty bez BIK wcale nie są o wiele trudniejsze do odzyskania niż kredyty bankowe. A sprawdzanie BIK wcale nie chroni banków przed złymi kredytami. Pozabankowe firmy pożyczkowe doskonale o tym wiedzą i zbijają kokosy. Pozabankowe tak zwane kredyty bez BIK, czyli pożyczki dostępne bez sprawdzania pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej, są zazwyczaj kilkakrotnie droższe od bankowych kredytów gotówkowych. Gdyby zapytać w jakiejś firmie z takimi pożyczkami, dlaczego tak zdzierają to pewnie odpowiedzieliby, że ryzyko nieodzyskania pożyczki bez BIK jest wyższe niż kredytu gotówkowego w banki i dlatego muszą stosować wyższe oprocentowanie rzeczywiste. Wyższe dlatego, że pożyczki bez BIK biorą osoby już zadłużone, którym bank (kolejnej) pożyczki nie przyzna. I że stosują coś w rodzaju odpowiedzialności zbiorowej – wyższe oprocentowanie pożyczek spłaconych i odzyskanych ma zrekompensować straty wynikłe z tytułu tych nieodzyskanych. A jak jest naprawdę? Jest tak, że parabanki odzyskują swe pożyczki bez BIK z nie gorszym skutkiem niż banki odzyskują swoje kredyty. Być może trwają takie windykacje dłużej, ale z uwagi na to, że pożyczkobiorca zazwyczaj ma pracę, w końcu pożyczka jest odzyskana.

    Kotowa

    13 Kwi 15 14:58

Skomentuj