Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Brzeg – kredyty, konta, lokaty

komentarze 2

Na terenie Brzegu, podobnie jak w innych, podobnej wielkości miasteczkach, nie ma oddziałów wszystkich banków których oferty są (w danym momencie lepsze od innych). Dlatego tym bardziej proponujemy Państwu przejrzenie internetowych ofert do których prowadzi odnośnik tutaj. Aby Państwa do tego zachęcić, dodamy tylko, że nie ma w tym żadnej przesady gdy mówi się, że konto czy kredyt można sobie załatwić bez wychodzenia do banku.

Bank Spółdzielczy
ul. Bolesława Chrobrego 11, Brzeg

Bank BPH S.A. Oddział
ul. Długa 21, Brzeg

Bank Pekao SA Oddział I
ul. Bolesława Chrobrego 14 c, Brzeg

Bank Pekao SA Oddział I
Rynek 9, Brzeg

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział Operacyjny
ul. Armii Krajowej 4, Brzeg

Bank Zachodni WBK S.A. 1 Oddział
ul. Powstańców Śląskich 6, Brzeg

Getin Noble Bank
ul. Chocimska, Brzeg

ING Bank Śląski S.A. Oddział
ul. Lekarska 2, Brzeg

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Brzegu
ul. Staromiejska 13, Brzeg

Credit Agricole Bank Polska S.A. Oddział
ul. Długa 43, Brzeg

Euro Bank S.A. Placówka
ul. Mleczna 4 a, Brzeg

Santander Consumer Bank S.A. Oddział I
ul. Długa 27, Brzeg

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

05/03/2015

kategoria banki regionalnie

Komentarze do 'Banki Brzeg – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

  1. Czy karty kredytowe to znaczy się ich samo posiadanie bez użycia ma wpływ na zdolność kredytową gdybym dajmy na to chciał się ubiegać o kredyt mieszkaniowy albo inny?

    Hesus

    7 Kwi 15 09:28

  2. Sprawdzając, czy klient kwalifikuje się do przyznania mu kredytu o który zawnioskował, banki sprawdzają nie tylko to, czy i jak wysokie dochody uzyskuje oraz stabilność tychże. Sprawdzają też, czy wnioskujący o kredyt ma inne zobowiązania finansowe. Przeterminowane długu to jest takie, których termin płatności już minął, dyskredytują go już na starcie. Poniekąd inaczej jest z długami, których termin zapłaty jeszcze nie minął. Tak, to też są długi, tylko że niewymagalne i same w sobie nie dyskredytują kredytobiorcy. Jednak zdolność kredytowa obniżają, to jasne karty kredytowe to też takie właśnie zobowiązania i to w sytuacji kiedy debet nie jest wykorzystany. Może jednak zostać wykorzystany w każdej chwili i przybędzie kredytobiorcy kolejne zobowiązanie do spłaty a to może negatywnie wpłynąć na zdolność do spłaty rat nowego kredytu. I dlatego, jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego, czy jego zdolność jest pewna do uzyskania kredytu na przykład kredytu celowego a więc samochodowego lub mieszkaniowego, to wcześniej powinien wypowiedzieć umowy o niepotrzebne karty kredytowe bo w przeciwnym wypadku bank sprawdzający zdolność kredytową w sprawie nowego kredytu, zobaczy te karty kredytowe w BIK i będzie to minus w ocenie ryzyka kredytowego.

    admin

    7 Kwi 15 09:47

Skomentuj