Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Ciechanów – kredyty, konta, lokaty

komentarze 3

Na stronie tej pod spodem podajemy wykaz banków mających oddziały w Ciechanowie jednak proponujemy Państwu bez wychodzenia z domu złożyć wniosek o wybrany kredyt czy też o założenie konta albo lokaty. Namawiamy do zapoznania się z najlepszymi ofertami do których prowadzi odnośnik zamieszczony tutaj. Niektóre z oferowanych tam produktów (konta bankowe, lokaty, niektóre z kredytów) można załatwić nie ruszając się poza dom. W innych przypadkach, gdy kontakt bezpośredni z bankiem jest wymagany, też warto zawnioskować przez internet z użyciem baneru kontaktowego dlatego, że możemy najpierw dowiedzieć się, czy nasza zdolność kredytowa umożliwia uzyskanie kredytu. I jeżeli tak, to udać się już niemal na pewniaka do banku.

Bank BPH S.A. Placówka Partnerska
ul. Pułtuska 9, Ciechanów
tel. 23 672 84 71

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Ciechanowie
ul. Pułtuska 20, Ciechanów
tel. 23 671 24 00

Bank Pekao S.A. Oddział
pl. Jana Pawła II 8, Ciechanów
tel. 23 671 45 03

Raiffeisen Polbank
ul. Pułtuska 12, Ciechanów
tel. 22 549 99 99

Getin Noble Bank S.A. Punkt Obsługi Klienta
ul. Pułtuska 12, Ciechanów
tel. 23 671 22 30

Santander
ul. Warszawska 6, Ciechanów
tel. 195 00

BNP Paribas
pl. Jana Pawła II 15, Ciechanów

Alior Bank
ul. Ściegiennego 2, Ciechanów
tel. 23 195 02

Alior Bank Express
ul. Niechodzka 5, Ciechanów

Bank Pocztowy S.A. Punkt Obsługi Klienta
ul. Grodzka 1, Ciechanów
tel. 23 671 23 80

Bank Zachodni WBK
ul. 3 Maja 3 A, Ciechanów
tel. 23 675 41 32

Bank Zachodni WBK
ul. Pułtuska 4 /6, Ciechanów
tel. 23 673 01 50

Credit Agricole
ul. Pułtuska 12, Ciechanów
tel. 801 330 000

Euro Bank
ul. Grodzka 4, Ciechanów
tel. 801 700 100

ING Bank Śląski S.A. Oddział
ul. Pułtuska 16, Ciechanów
tel. 801 222 222

Meritum Bank Placówka Partnerska
ul. Mickiewicza 1, Ciechanów
tel. 23 674 00 57

SGB-Bank S.A. Oddział
ul. Kopernika 2, Ciechanów
tel. 23 671 25 03

Bank Millennium
ul. Warszawska 1/3, Ciechanów
tel. 801 331 331

Bank Spółdzielczy
ul. 3 Maja 3, Ciechanów
tel. 23 673 09 00

Bank Spółdzielczy w Płońsku Oddział w Ciechanowie
pl. Kościuszki 5, Ciechanów
tel. 23 673 90 02

Warto też brać pod uwagę oferty SKOK-ów; ich wykaz mamy na stronie SKOK – Ciechanów.

A tym z Państwa którzy ani w bankach ani w SKOK-ach bezskutecznie starali się o pożyczkę, proponujemy sprawdzić oferty pozabankowych pożyczek – chwilówek bez BIK w Ciechanowie jak i w całej Polsce oferowanych.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 5]

11/02/2015

kategoria banki regionalnie

Komentarze do 'Banki Ciechanów – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

 1. Nie orientują się Państwo, czy rachunki bankowe a konkretnie firmowe w bankach spółdzielczych są uwidocznione w Ognivo? Chyba rzadko który przedsiębiorca ma konto w banku spółdzielczym, prawda?

  neo

  12 Lut 15 12:06

 2. Tak, ale nie wszystkie jednak ich liczba tzn. zrzeszonych w systemie OGNIVO rośnie, zmniejsza się odsetek tych które jeszcze nie są zrzeszone w tym systemie. Wiem natomiast, że jeszcze z miesiąc temu żaden SKOK nie był w tym systemie zrzeszony i zapewne dale nie jest. W SKOK też można mieć konto, nawet firmowe.

  admin

  12 Lut 15 12:11

 3. Doradców finansowych jest na pęczki. Wielu z nich albo i każdy z nich tytułuje się w dodatku jako „niezależny doradca finansowy”. Czy warto korzystać z usług takich doradców przy wyborze kredytu hipotecznego, czy są to faktycznie niezależni profesjonaliści?
  No cóż, doradcą finansowym może zostać każdy, nie trzeba wykazać się zaświadczeniami, dyplomami o ukończeniu szkoleń, kursów. I między innymi z tego powodu mamy ich tak wielu. To podobnie jak w przypadku firmy windykacyjnej, aby taką założyć nie trzeba posiadać żadnych uprawnień, wystarczy zarejestrować działalność gospodarczą. Niestety z tego też powodu poziom wiedzy, umiejętności niektórych windykatorów jest żenująco niski, czym szkodzą sprawom klientów. I podobnie może być i zapewne jest w przypadku doradców finansowych chociaż z drugiej strony nie może być aż tak tragicznie ponieważ kredyty mieszkaniowe nie różnią się od siebie zbytnio poziomem atrakcyjności, kosztów; są to oferty dość porównywalne. Ba, nasuwa się w ogóle pytanie czy ma to naprawdę sens – sprawdzać dziesiątki ofert banków.
  Jednakże w przypadku takich firm doradztwa finansowego (doradztwa w zakresie wyboru kredytu hipotecznego) jak Expander albo Open Finance, raczej można uznać, że są to faktycznie profesjonaliści. Nasuwa się jednak pytanie czy są naprawdę w stu procentach niezależni. Nie jest wykluczone że jedna czy druga firma jest powiązana kapitałowo z jakimś bankiem i możliwe że doradcy mają odgórne polecenie aby faworyzować oferty banku powiązanego. Czytałem gdzieś że obie firmy są powiązane każda z jakimś bankiem, ale ponieważ sam tego nie sprawdziłem, więc nie zaprzeczam ale i nie potwierdzam.
  Tak czy inaczej, warto umówić się na rozmowę z konsultantem – doradcą finansowym z dobrej firmy. Expander na przykład deklaruje na dzień dzisiejszy że może porównać oferty kredytów mieszkaniowych z 24 banków. Istotne jest to że zrobi to dla nas bezpłatnie. Szczególnie jeśli póki co nie masz pojęcia o kredytach hipotecznych a zamyślasz o zaciągnięciu takiego kredytu, warto umówić się z konsultantem i posłuchać, co proponuje i dlaczego po wysłuchaniu twoich potrzeb w tym zakresie. Możesz pójść za radą konsultanta albo i nie ale ze spotkania wyjdziesz znacznie bardziej wyedukowany i będziesz już co nieco wiedział, o co w tym wszystkim chodzi. Będziesz mógł bardziej świadomie szukać samodzielnie najlepszego dla siebie kredytu hipotecznego.

  Nickimiki

  16 Kwi 15 18:13

Skomentuj