Banki Oława – kredyty, konta, lokaty

Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Oława – kredyty, konta, lokaty

komentarze 2

Nie musisz wychodzić do banku aby zasięgnąć informacji o produkcie i założyć konto (osobiste bądź firmowe) tudzież nawet ewentualnie lub pożyczkę (kredyt) zaciągnąć. Sprawdź korzystne oferty dla wybranej bankowej grupy produktów, złóż wniosek nie wychodząc z domu, czyli online; kliknij w odnośnik tutaj. Nie musisz ograniczać się do oławskich banków których wykaz oraz mapa są też poniżej. Tym bardziej, że pełny wybór banków jest we Wrocławiu i nie żal jechać gdy (po nawiązaniu kontaktu z bankiem online, jak wyżej zalecamy) konsultant z banku pozytywnie ocenił zdolność kredytową.

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Oławie
Rynek 22, Oława
tel. 71 303 53 04

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
ul. Wrocławska 2, Oława
tel. 71 313 44 54

Plus Bank
ul. Brzeska 26, Oława
tel. 801 445 566

Bank BPH – Placówka Partnerska
Rynek 11, Oława
tel. 71 301 59 65

Bank BPH Placówka Partnerska
Rynek 11, Oława
tel. 71 301 59 65

Bank Pekao S.A. I Oddział w Brzegu Filia nr 1
ul. Młyńska 2, Oława
tel. 71 303 79 20

BNP Paribas
Rynek 38 /38a, Oława
tel. 22 893 57 00

Bank Zachodni WBK
ul. Brzeska 26, Oława
tel. 71 303 50 14

Bank Zachodni WBK
ul. 3 Maja 2 a, Oława
tel. 71 303 93 00

Credit Agricole
Rynek 26, Oława
tel. 801 330 000

Euro Bank
Rynek 2, Oława
tel. 801 700 100

Bank Spółdzielczy
ul. Pałacowa 13, Oława
tel. 71 381 83 00

Uwaga, osoby poszukujące niedrogich pozabankowych pożyczek (gdyż nie mają zdolności kredytowej niezbędnej do uzyskania bankowej pożyczki) prosimy o kontakt na adres e-mail podany na tej stronie. Od razu prosimy podać wymagane parametry pożyczki (kwota, okres kredytowania) oraz felery w zdolności kredytowej (brak dochodów, zajęcie komornicze, negatywne wpisy w BIK, w rejestrach długów…).

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 3 Ocena średnia: 5]

07/02/2015

kategoria banki regionalnie

Komentarze do 'Banki Oława – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

  1. Jak to właściwie jest ze sprawdzaniem w Biurze Informacji Kredytowej, praktycznie?

    MM

  2. Pod pojęciem historii kredytowej w BIK ja rozumiem wzmianki w Biurze Informacji Kredytowej informujące o tym, czy osoba albo firma ubiegająca się o kredyt / pożyczkę w przeszłości miała zaciągnięte kredyty oraz czy występowały opóźnienia w ich spłacie. Jednak zakładam też, że wszelkie ewentualnie zaległe zobowiązania zostały w końcu spłacone lub wyegzekwowane. Tak rozumianą historię kredytową w BIK sprawdzają banki oraz SKOK-i i informacje o takich zaległościach mogą zaowocować wydaniem negatywnej decyzji kredytowej. Jednak w sprawdzaniu historii kredytowej nie chodzi tylko i wyłącznie o wykrycie negatywnych informacji albowiem pozytywna historia kredytowa w BIK działa z kolei na korzyść podmiotu ubiegającego się o kredyt. Pozytywna historia kredytowa to informacje w BIK o zaciągniętych w przeszłości zobowiązaniach kredytowych które spłacane były rzetelnie bez opóźnień. Wzmacnia wiarę kredytodawcy w to że i jego kredyt będzie spłacany bez opóźnień, bo kredytobiorca ma rzetelność płatniczą we krwi, jest odpowiedzialny.

    Z kolei niektóre firmy pożyczkowe nie będące bankami ani SKOK-ami, nie sprawdzają tak rozumianej historii kredytowej i takich parabanków jest sporo. U ich pożyczkach niektórzy mówią w takiej sytuacji, że są bez BIK. Nie do końca jednak tak jest albowiem choć nie sprawdzają historii kredytowej, to jednak sprawdzają czy podmiot wnioskujący o pożyczką nie ma aby aktualnie zaległych kredytów tudzież dodatkowo ustalają łączną kwotę aktualnie posiadanych kredytów, nawet jeżeli do tej pory brak zaległości w spłacie tychże.

    A firm pożyczkowych w ogóle niesprawdzających w BIK lub tez sprawdzających, ale dopuszczających (w przeciwieństwie do banków i SKOK-ów) zaległości w spłacie kredytów, jest stosunkowo niewiele. W niektórych przypadkach firma pożyczkowa nie informuje w ofercie pożyczki o tym, czy sprawdza czy nie sprawdza BIK. Jeżeli jednak nie wymaga od klienta podpisania (lub zaznaczenia online) zgody na sprawdzenia w BIK, to znaczy że nie sprawdza tej bazy (nawet jeżeli twierdzi co innego). No chyba że narusza prawo sprawdzając BIK bez upoważnienia, ale nie warto.

    admin

Skomentuj