Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Kolbuszowa – kredyty, konta, lokaty

1 komentarz

Zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorcom z Kolbuszowej polecamy oferty kont, lokat i kredytów wskazanych tutaj. Oczywiście można wybrać się do banków w Kolbuszowej (w odległym o 30 kilometrów Rzeszowie banków jest oczywiście znacznie więcej), ale we wskazanych ofertach które ujrzą Państwo po kliknięci w wybrany odnośnik, znajdują się funkcjonalności poprzez które można wysłać internetem wniosek o wybrany produkt. Oferty te należą do najlepszych.

Bank Pekao SA Oddział I
ul. Kościuszki 18, Kolbuszowa

Bank Pekao SA Oddział I Filia nr 2
pl. Wolności 52, Kolbuszowa

Bank BPH S.A. Oddział
ul. 11 Listopada 13, Kolbuszowa

Bank Spółdzielczy
ul. Kościuszki 22, Kolbuszowa

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Kolbuszowej
pl. Wolności 56, Kolbuszowa

Podkarpacki Bank Spółdzielczy w Sanoku Filia
ul. 11 Listopada 10, Kolbuszowa

Getin Noble Bank
pl. Wolności 51, Kolbuszowa

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

17/12/2014

kategoria banki regionalnie

1 komentarz do 'Banki Kolbuszowa – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

  1. Prywatne kredyty hipoteczne – zjawisko, czy też trend zdaje się przybierać na sile. Osoby kupujące mieszkania na rynku wtórnym, coraz częściej dogadują się ze sprzedającymi tak, że będą im płacić za zakupione mieszkanie w ratach, oczywiście spisują na tę okoliczność stosowne umowy. Do momentu całkowitej spłaty, nieruchomość jest obciążona hipoteką na rzecz zbywcy tejże nieruchomości (hipoteka ustanawiana przy sprzedaży). Czyli, wszystko prawie tak, jak przy kredycie hipotecznym.

    Z propozycja takiego rozwiązania zwracają się do sprzedających nabywcy którzy nie mogą sobie pozwolić na kredyt mieszkaniowy z powodu niewystarczającej zdolności kredytowej, ale wymogi banków pod tym względem są cokolwiek na wyrost. Czasem jednak z propozycją wychodzą też sami sprzedającym, powiedzmy że ci bardziej odważni i nowatorscy, którzy dowiadując ise o ograniczonych możliwościach finansowych nabywcy w danym momencie, są gotowi na rozłożenia spłaty mieszkania na raty, ale z odpowiednio wysokim oprocentowaniem, dającym im niezły zysk z tego tytułu. I kto mówi, że udzielenie kredytów hipotecznych jest zarezerwowane tylko dla banków?

    Nikoś

    16 Kwi 15 04:02

Skomentuj