Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ubezpieczenia AXA DIRECT – opinie, forum

1 komentarz

W ramach kategorii wpisów dotyczących ubezpieczeń nie powinno zabraknąć wątku o ubezpieczeniach (w szczególności OC, AC ale też innych) oferowanych przez międzynarodowe towarzystwo ubezpieczeniowe AXA a przede wszystkim przez AXA DIRECT. Omawiana firma rozpoczęła działalność w Polsce w 2006 roku (pod koniec roku). Kilka lat później a mianowicie w 2010 roku doczekała się w Polsce odznaczenia Złotym Laurem Konsumenta w kategorii „Ubezpieczenia samochodowe”.

No tak, ale opinie o AXA DIRECT (podobnie jak o wielu, wszystkich firmach ubezpieczeniowych) są różne, nieraz skrajnie różne. Jaka jest Twoja opinia i dlaczego? Może ktoś konkretnie porówna usługi tej firmy z usługami innego ubezpieczyciela direct jak np. LINK4? Prosimy o konkrety i obiektywizm od osób które zapoznały się z umową, czyli warunkami ubezpieczenia.

My dobre oferty ubezpieczeń zebraliśmy tutaj.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 4]

Nieopłacenie drugiej raty składki ubezpieczenia OC
Odstąpienie od umowy ubezpieczenia AC

15/12/2014

kategoria ubezpieczenia

1 komentarz do 'Ubezpieczenia AXA DIRECT – opinie, forum'

Subscribe to comments with RSS

  1. Przez dwa tygodnie kontakt telefoniczny z tą firmą był bardzo utrudniony w rezultacie czego dałam sobie spokój i wybrałam oc w innej firmie, nie podaję w której żeby mnie nikt nie posądził, że z konkurencji jestem.

    Lidia

    29 Lip 16 07:14

Skomentuj