Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ubezpieczenia LINK4 – opinie, forum

1 komentarz

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA – taka jest pełna nazwa tej firmy specjalizującej się głównie w ubezpieczeniach direct czyli ofertach szybkich zakupów polis ubezpieczeniowych bez wychodzenia z domu, przy użyciu internetu i telefonu. LINK4 jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce wprowadził ubezpieczenia direct. Na początku firma oferowała tyko ubezpieczenia samochodowe a mianowicie OC i AC a później wprowadziła do oferty także ubezpieczenia mienia (domu, mieszkania) oraz ubezpieczenia turystyczne. LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA wchodzi w skład grupy PZU SA.

Jeżeli skorzystałeś z oferty tej firmy lub jeżeli zrezygnowałeś, to prosimy Cię o merytoryczną opinię w komentarzu, opinie o jakości obsługi, likwidacji szkody, jak oceniasz ofertę tej firmy w porównaniu do ofert konkurencyjnych, może masz uwagi na inny istotny temat związany z tą firmą. To takie mini forum (ten wątek) poświęcone temu ubezpieczycielowi. Ubezpieczenia direct są coraz popularniejsze, więc tym bardziej temat jest na czasie.

Listopad 1st, 2014 at 11:43 am

kategoria: ubezpieczenia

1 komentarz do 'Ubezpieczenia LINK4 – opinie, forum'

Subscribe to comments with RSS

  1. Czytajcie uważnie umowy tego ubezpieczyciela, bo konsultanci lubią wprowadzać w błąd. Mimo wszystko zostałam z nimi na kolejny rok przeczytawszy opinie o innych ubezpieczycielach. 😉

    PIONA

    5 Kwi 16 at 19:18

Skomentuj