Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ubezpieczenia LINK4 – opinie, forum

komentarze 4

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA – taka jest pełna nazwa tej firmy specjalizującej się głównie w ubezpieczeniach direct czyli ofertach szybkich zakupów polis ubezpieczeniowych bez wychodzenia z domu, przy użyciu internetu i telefonu. LINK4 jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce wprowadził ubezpieczenia direct. Na początku firma oferowała tyko ubezpieczenia samochodowe a mianowicie OC i AC a później wprowadziła do oferty także ubezpieczenia mienia (domu, mieszkania) oraz ubezpieczenia turystyczne. LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA wchodzi w skład grupy PZU SA.

Jeżeli skorzystałeś z oferty tej firmy lub jeżeli zrezygnowałeś, to prosimy Cię o merytoryczną opinię w komentarzu, opinie o jakości obsługi, likwidacji szkody, jak oceniasz ofertę tej firmy w porównaniu do ofert konkurencyjnych, może masz uwagi na inny istotny temat związany z tą firmą. To takie mini forum (ten wątek) poświęcone temu ubezpieczycielowi. Ubezpieczenia direct są coraz popularniejsze, więc tym bardziej temat jest na czasie.

Korzystne oferty ubezpieczeń zebraliśmy tutaj.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 4]

01/11/2014

kategoria ubezpieczenia

Komentarze do 'Ubezpieczenia LINK4 – opinie, forum'

Subscribe to comments with RSS

 1. Czytajcie uważnie umowy tego ubezpieczyciela, bo konsultanci lubią wprowadzać w błąd. Mimo wszystko zostałam z nimi na kolejny rok przeczytawszy opinie o innych ubezpieczycielach. 😉

  PIONA

  5 Kwi 16 19:18

 2. No to powodzenia, ja z Link4 umowy nie przedłuże. Wycena szkody na skandalicznie niskim poziomie, nie ma takiej możliwości żeby za taką przywrócić stan poprzedni. Nie mam czasu sądzić się z nimi, bo szkoda nie była wielka ale poszukam sobie innego ubezpieczyciela na przyszłość.

  k1

  12 Gru 16 15:31

 3. Ja tam bym się sądziła dla zasady. Jak nie masz czasu, to prawnika weź. Jeśli klienci będą odpuszczać takie sprawy to ubezpieczyciele nie nauczą się rzetelności.

  sasa

  12 Gru 16 16:16

 4. Prawnik wskazany nie tylko ze względu na brak czasu. O ile w prostych sprawach namawiam zawsze do samodzielnego pisania pozwów to jednak powództwo w omawianej sprawie nie należy do najprostszych i dlatego warto zlecić to prawnikowi.

  admin

  12 Gru 16 19:40

Skomentuj