Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Co to miało być – „Możliwe że będziemy musieli przerwać to przesłuchanie, bo moja żona dzisiaj ma rodzić”. ???

komentarze 2

Do Sekcji do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zostałem wezwany. Chodziło o to, że (zanim założyłem firmę windykacyjną) to popracowałem trochę m.in. w Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. I po około 10 latach mnie wezwali, bo tam afera korupcyjna się okazała.

No dobra, ale do sedna, po co ten tytułowy tekst? W pokoju a raczej w mini sali (jawność – na wzór Johnson & Johnson…) było jeszcze kilku funkcjonariuszy (w tym chyba jedna kobieta) i ten przesłuchujący mnie po wypowiedzeniu tytułowej kwestii zdawał się czekać na moją reakcję i ta reszta też. czego się spodziewał, na co liczył? na „co Pan sobie myśli, proszę szanować mój czas”? Nic nie powiedziałem, mową ciała też nic nie przekazałem i on to zobaczywszy powiedział, że żartował (on to wszystko mówił jakby do kolegów bardziej a nie do mnie) i rozpoczął przesłuchanie.

Wyglądał mi na protegowanego (młody człowiek) co potwierdzało mi trochę zachowanie (wyrazy twarzy) innych funkcjonariuszy.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

26/10/2014

kategoria policja

Komentarze do 'Co to miało być – „Możliwe że będziemy musieli przerwać to przesłuchanie, bo moja żona dzisiaj ma rodzić”. ???'

Subscribe to comments with RSS

  1. może liczył że się przyznasz iż to ty byłeś inseminatorem dla jego żony

    ryszard ochódzki

    27 Paź 14 23:10

  2. 😀

    ryszard ochódzki

    27 Paź 14 23:11

Skomentuj