Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Nowogard – kredyty, konta, lokaty

1 komentarz

Proponujemy Państwu zanim (mimo wszystko) podejmą Państwo decyzję o fatygowaniu się do banków w Nowogardzie których listę mamy na tej stornie, sprawdzili Państwo oferty o których prowadzi odnośnik tutaj. W zestawieniach owych są najlepsze oferty w każdej kategorii produktowej. W wielu przypadkach np. konto osobiste można założyć bez wychodzenia do banku, podobnie w przypadku niektórych produktów kredytowych.

Credit Agricole Bank Polska S.A. Centrum Kredytowe
ul. 700-lecia 21, Nowogard

Bank Pekao SA Oddział I
ul. Bankowa 5, Nowogard

Euro Bank S.A. Placówka
ul. 700-lecia 26 A, Nowogard

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Nowogardzie
pl. Wolności 5, Nowogard

Getin Noble Bank
ul. 3 Maja 10, Nowogard

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4.5]

18/10/2014

kategoria banki regionalnie

1 komentarz do 'Banki Nowogard – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

  1. Każdy z nas potrzebuje na co dzień pieniędzy, ale niekiedy zdarzają się takie sytuacje, gdy potrzebujemy pilnie większej kwoty. Z rodziną wiadomo – najlepiej na zdjęciu, także nie mamy, co liczyć na pożyczkę od bliskich. Jedynym rozwiązaniem wydaje się zaciągnięcie kredytu w banku. Procedury zaciągnięcia kredytu wcale nie są zbyt skomplikowane. Ale podstawą do jego otrzymania jest posiadanie tzw. zdolności kredytowej, którą nie każdy może się pochwalić. I tutaj pojawia się problem. Wyobraźmy sobie sytuację, w której pieniądze są nam pilnie potrzebne – chociażby na studia syna czy też na prawo jazdy córki. W takim przypadku brak zdolności kredytowej oznacza rezygnację z planów na przyszłość i marzeń.
    Dobrym rozwiązaniem może okazać się założenie konta oszczędnościowego. Jest to ciekawa propozycja dla osób, które mogą pozwolić sobie na odkładanie, co jakiś czas drobnych kwot pieniędzy – a zatem właściwie dla każdego. Konto oszczędnościowe pozwala nie tylko na gromadzenie oszczędności, ale również na pomnażanie ich o zaoferowany przez bank procent. Wystarczy chociażby raz na miesiąc odłożyć na koncie oszczędnościowym na przykład 50 zł, a w ciągu roku uskładamy 600 zł – nie wliczając w to oczywiście sumy zaoszczędzonej na procencie. Konto oszczędnościowe warto założyć w momencie narodzenia się dziecka, rozpoczęcia pierwszej pracy zarobkowej, by po latach posiadać już fundusze na wesele, studia czy wymarzone wakacje. Oszczędności będą na nas zwyczajnie czekać, a zaciąganie kredytu może okazać się być zbędne.

    ryzykfizyk

    12 Kwi 15 05:16

Skomentuj