Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Kościerzyna – kredyty, konta, lokaty

komentarze 2

Oto poniżej lista wszystkich banków które zdołaliśmy namierzyć na obszarze Kościerzyny. No, jest ich, banków komercyjnych, niezgorszy wybór, choć nie wszystkie. I dlatego też proponujemy Państwu oferty zebrane tutaj jako w naszej ocenie najkorzystniejsze. Wnioski o produkty bankowe można tam przez internet wysyłać. Jest to wskazane w szczególności jak chodzi o kredyty ponieważ bez udawania się do banku można dowiedzieć się najpierw czy w ogóle kwalifikujemy się do przyznania nam kredytu w danym banku, we wnioskowanej kwocie. W sprawie kont bankowych też sugerujemy wysłać wniosek online tam; rachunku bankowe bowiem (osobiste, firmowe) bez wychodzenia z domu można założyć.

Bank BPH – Placówka Partnerska
ul. Długa 5, Kościerzyna
tel. 58 686 65 58

Bank Pekao S.A.
I Oddział w Bytowie Filia nr 1
ul. Świętojańska 3, Kościerzyna
tel. 58 686 80 20

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Oddział Operacyjny w Kościerzynie
Rynek 20, Kościerzyna
tel. 58 694 40 70

Bank Spółdzielczy
ul. Świętojańska 1, Kościerzyna
tel. 58 686 20 78

Bank Zachodni WBK
ul. Miodowa 15, Kościerzyna
tel. 58 680 02 60

Credit Agricole
ul. Długa 4, Kościerzyna
tel. 801 330 000

Euro Bank
ul. Długa 31, Kościerzyna

Alior Bank
ul. Długa 27, Kościerzyna
tel. 58 686 71 27

PKO BP Oddział
ul. Mazurka Dąbrowskiego 1, Kościerzyna
tel. 58 694 97 10

Santander
ul. Długa 35, Kościerzyna
tel. 195 00

Bank Millennium
ul. Długa 37, Kościerzyna

Bank Millennium Centrum Finansowe
ul. Staszica 8, Kościerzyna
tel. 801 127

Getin Bank S.A. Oddział
ul. Długa 6, Kościerzyna
tel. 58 350 83 73

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

17/10/2014

kategoria banki regionalnie

Komentarze do 'Banki Kościerzyna – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

  1. Poprosiłem koleżankę o to aby podżyrowała mi kredyt bo wiem, że ona dużo zarabia. Powiedziała mi jednak że nie może zostać moim żyrantem ponieważ sama ma zaciągnięty kredyt. Wiem, że to prawda, ale jest to niewysoki kredyt, gdyż mówiła mi o tym. Czy rzeczywiście osoba która ma zaciągnięty kredyt nie może zostać czyimś żyrantem?

    dj

    2 Gru 16 21:22

  2. Nie wydaje nam się aby każda osoba mająca zaciągnięty jakikolwiek kredyt w każdym przypadku nie mogłaby zostać żyrantem dla innego kredytobiorcy, jednak zaznaczamy, że nie sprawdzaliśmy praktyki poszczególnych banków w tym zakresie. Jednakże logicznie rzecz biorąc, jeżeli ktoś ma zaciągnięty nieduży kredyt, który terminowo spłaca a jego zarobki są relatywnie wysokie, to wszak może uzyskać kolejny kredyt jeżeli wykazuje zdolność kredytową. Tak samo więc, jak nam się wydaje, osoba mająca kredyt ale zarabiająca na tyle dużo że może otrzymać kolejny kredyt, mogłaby też zostać zaakceptowana przez bank jako żyrant cudzego kredytu. Gdyby było inaczej, to każda osoba posiadająca nawet tylko kartę kredytową nie mogłaby zostać żyrantem cudzego kredytu; osoby posiadające kraty kredytowe figurują z tego tytułu w BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Nie każdy wszak zaciąga kredyt w maksymalnej kwocie jaka może mu zostać przyznana. Niektórzy potrzebują i zaciągają niższe kredyty niż mogliby dostać z ich zarobkami i wciąż posiadają zdolność kredytową. Poza tym, wiele osób jest bliskich zakończenia spłaty kredytu; chociaż wciąż należy uznawać że mają zaciągnięty kredyt, nawet jeśli spłacili już 90% kredytu i kosztów. Nie wydaje nam się aby zwłaszcza takie osoby, terminowo spłacające swój kredyt, do tego posiadające relatywnie wysokie zarobki, były z góry wykluczone przez banki jako żyranci.

    admin

    3 Gru 16 03:26

Skomentuj