Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Bielawa – kredyty, konta, lokaty

komentarze 2

Banków w Bielawie tyle, co przysłowiowy kot napłakał; wiele miasteczek o zbliżonej do Bielawy liczbie mieszkańców ma o wiele więcej więcej placówek bankowych. To jednak tylko dygresja na marginesie i żadna strata dla tych mieszkańców (oraz przedsiębiorców) którzy chcą mieć dobre konto bankowe albo kredyt (gotówkowy, konsolidacyjny, samochodowy lub hipoteczny albo firmowy) dogodny załatwić sobie. Prosimy sprawdzić tutaj, kliknąć w link do ofert.

Euro Bank
ul. „Grota” Roweckiego 8, Bielawa
tel. 801 700 100

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Bielawie
ul. Jana III Sobieskiego 17, Bielawa
tel. 801 124 365

Bank Zachodni WBK
ul. 1 Maja 34, Bielawa
tel. 74 834 46 00

Jeden i drugi SKOK w Bielawie może też warto sprawdzić.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

14/10/2014

kategoria banki regionalnie

Komentarze do 'Banki Bielawa – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

  1. Zauważyłem ostatnio, że niektóre banki (ogłaszają się że) oferują kredyty dla nowo powstałych firm. Zdumiało mnie to gdyż standardem jest chyba minimum rok prowadzenia firmy aby można się ubiegać o kredyt firmowy. No i owszem, z mojego śledztwa wynika, że w niektórych bankach nowo założona firma może liczyć na kredyt ale tylko z solidnym zabezpieczeniem a więc z zastawem albo pod hipotekę i są to kredyty krótkoterminowe. Żadna rewelacja więc. Jak macie odmienne doświadczenia albo wiedzę, to się pochwalcie w komentarzach

    uszadek

    9 Kwi 15 21:33

  2. Niektórzy wręcz zaklinają się, ze mając nowiutką firmę i bez zabezpieczenia otrzymali kredyt w Idea Bank. Podejrzewam, że piszą tak po forach pracownicy tego banku.

    fazi

    24 maja 15 09:09

Skomentuj