Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

O pożyczce Provident

komentarze 3

To najpopularniejsza pożyczka w Polsce a w szczególności pomiędzy pozabankowymi pożyczkami. Właśnie, jest to pożyczka niebankowa i o tym powinni wiedzieć wszyscy którzy mają możliwość uzyskania kredytu gotówkowego w banku ponieważ mają dobrą zdolność kredytową. Takie osoby nie powinny brać tytułowej pożyczki, bo przepłacą bardzo. Oprocentowanie rzeczywiste pożyczek w banku to mniej więcej 20-25% w stosunku rocznym a oprocentowanie rzeczywiste Providenta to 67% w stosunku rocznym. jednak w zestawieniu z innymi pożyczkami pozabankowymi (dla osób z brakiem zdolności kredytowej do zaciągnięcia pożyczek bankowych) Provident jawi się bodaj najkorzystniejszą pożyczką. Za „kredyt bez BIK” w jakiejkolwiek pozabankowej firmie trzeba słono zapłacić, po prostu. Parabanki usprawiedliwiają takie wysokie oprocentowanie większym ryzykiem kredytowym, ryzykiem nieodzyskania pożyczki od już zadłużonego pożyczkobiorcy. Czy rzeczywiście ryzyko jest aż tak wysokie i aż tak wysoki odsetek nieodzyskanych pożyczek aby narzucać na nie tak wysoki RRSO? Trudno stwierdzić. Możesz szybko wziąć ją tutaj.

Komentarze do 'O pożyczce Provident'

Subscribe to comments with RSS

 1. Kiedy natrafisz na reklamę nowej dla Ciebie firmy pożyczkowej której pożyczki mają zbliżone parametry do pożyczki oferowanej przez Provident Polska, to jest dość prawdopodobne iż masz do czynienia z firmą pośredniczącą w udzielaniu właśnie pożyczek Provident. Brak informacji na przykład na stronie internetowej o tym, że chodzi o pożyczki Provident , może być zamierzonym brakiem aby nie zrazić klienta. Pożyczki Provident, mimo tego że w naszej ocenie są najkorzystniejszymi pożyczkami pozabankowymi bez BIK, doczekały się wielu negatywnych opinii zapewne dlatego, że jak przystało na pożyczkę bez BIK (a nawet bez sprawdzania zatrudnienia), są o wiele droższe niż pożyczki bankowe. No tak, ale uzyskaj tu w banku pożyczkę bez BIK – nie ma takiej możliwości.

  Wracając do sedna; warto sprawdzić czy nie znana nam do tej pory firma pożyczkowa przypadkiem nie udziela właśnie pożyczek Provident a konkretnie warto, aby sprawdzały to osoby które mają dług w Providencie z tytułu niespłaconej pożyczki gdyż kolejnej pożyczki Provident w takiej sytuacji nie otrzymają i nie ma tu znaczenia to, że oferowana jest przez pośrednika. Sprawdzając powyższe, można zaoszczędzić nieco czasu i szukać dalej.

  wolf

  28 Paź 14 at 09:44

 2. Jakieś pożyczki na sam dowód jeszcze tego samego dnia po wniosku do uzyskania?

  czarny pas

  22 Lis 14 at 17:54

 3. Pożyczka na dowód w jeden dzień to nic nadzwyczajnego albowiem niektóre są nawet tylko w kilkanaście minut przelewane licząc od momentu złożenia wniosku przez internet. Mamy takie oferty tutaj: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/10/24/zestawienie-pozyczek-pozabankowych-chwilowek/ Mówimy tu o pożyczkach bez sprawdzania dochodów, bez żądania zaświadczeń i oświadczeń a więc mogą to być i są wyłącznie pożyczki pozabankowe. Te dostępne – przelewane w ciągu wspomnianych kilkunastu minut, to relatywnie niewysokie pożyczki, rzędu jednego tysiąca złotych, niewiele większe. Jeżeli interesuje Cię większa pożyczka na dowód, to bierz Providenta; co prawda w kilkanaście minut go nie otrzymasz ale właśnie w ciągu jednego dnia jest to możliwe.

  admin

  22 Lis 14 at 17:59

Skomentuj