Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Kartę kredytową trzymaj na ciężkie czasy

skomentuj

W życiu jak to w życiu, bywają wzloty i upadki, w tym także te finansowe. Ponieważ akurat szybuje na wysokim pułapie finansowym, przeto postanowiłem wykorzystać idąca z tym lotem w parze zdolność kredytową. Nie przewiduję że przyjdą ciężkie czasy, już nigdy więcej, tak realnie myślę. jednak jak to mawiał mój świętej pamięci matematyk z liceum: bądźcie przygotowani na najgorsze a nie będzie przykrych niespodzianek.

Dość ględzenia, przechodzę do sedna. Przeglądałem sobie dzisiaj ranking kart kredytowych bo mając teraz wybitnie wysoką zdolność kredytową, zamierzam złożyć wniosek o jedną taką, z wysokim limitem kredytowym. Mógłbym też dostać wysoki kredyt obrotowy na moim koncie firmowym, ale ja teraz żadnego kredytu nie potrzebuję, wiec bez sensu płacić prowizję za przyznanie kredytu i za jego niewykorzystanie, tak, tak.

A karta kredytowa z wysokim limitem otrzymana już teraz może być jak znalazł, jeżeli kiedyś w przyszłości pogorszy się sytuacja finansowa człowieka i będzie potrzebował kredytu. Kredytu może wtedy nie otrzymać z powodu też gorszej zdolności kredytowej ale karta kredytowa pozostanie w pogotowiu z kredytem na niej do wykorzystania. Po co brać drogie pożyczki bez BIK, skoro karta tańszym kredytem wspomóc człowieka może.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

13/10/2014

kategoria: karty kredytowe

Skomentuj