Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Profi Credit – opinie

1 komentarz

Profi Credit to oprócz Providenta, to najbardziej znany ogólnopolski tak zwany „kredyt bez BIK” czyli pozabankowa pożyczka dostępna bez sprawdzania historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Użyłem sformułowania „…to oprócz Providenta jedyny znany mi…”. Tak, ponieważ tylko co do tych dwóch wyżej wymienionych pożyczek wiem, że są faktycznie przyznawane. Chodzi mi o to, że ofert pseudo kredytów bez BIK (z cudownie niskim oprocentowaniem) jest sporo ale mam obawy, że w wielu przypadkach chodzi tylko o wyłudzenie pieniędzy od pożyczkobiorcy bez zamiaru udzielenia mu pożyczki. O Providencie i Profi Credit natomiast wiem, że pożyczkę można otrzymać i to stosunkowo łatwo, bo właśnie bez BIK.

Profi Credit to pożyczka której maksymalna kwota jest dwukrotnie wyższa niż w przypadku Providenta i wynosi 10.000,00 zł. a minimalna to 500,00 zł. Okres kredytowania natomiast od 6 miesięcy do 48 miesięcy czyli do czterech lat. O pożyczkę mogą skutecznie ubiegać się osoby w wieku od 18 do 75 lat posiadające stałe źródło dochodów. Oprocentowanie rzeczywiste tej pożyczki jest stosunkowo wysokie, ale porównywanie pod tym kątem z pożyczkami bankowymi jest bez sensu, bo żaden bank nie przyzna pożyczki pożyczkobiorcy który ma negatywną historię kredytową w BIK. Profi Credit natomiast nie sprawdza BIK. Osoby które starały się a przede wszystkim uzyskały pożyczkę Profi Credit prosimy wyrażenie swoich opinii i opisanie swych doświadczeń w komentarzach do tego wpisu.

1 komentarz do 'Profi Credit – opinie'

Subscribe to comments with RSS

  1. Podobnież w sądzie można z połowę tych ich zabójczych odsetek ugrać znaczy zbić. Jeżeli to prawda to nie warto spłacać dobrowolnie tyle ile chcą.

    Sito

    6 Sie 16 at 11:30

Skomentuj