Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

SKOK – Świdnik

komentarze 2

Jak chodzi o Spółdzielcze kasy Oszczędnościowo-Kredytowe znajdujące się w Świdniku, to udało nam się namierzyć te dwie poniższe.

SKOK „Świdnik”
Niepodległości 13, 21-040 Świdnik
tel. 81 468 88 44

SKOK Stefczyka
3 Maja 3, 21-040 Świdnik
tel. 81 759 14 00

Propozycje banków też warto sprawdzić, tak przy okazji polecamy. Dość często spotykaliśmy się z plotką, że SKOK-i udzielają pożyczek bez weryfikacji historii kredytowej. Jest to nieprawda. Jeżeli chcesz w Świdniku załatwić sobie pożyczkę bez BIK, to polecamy oferty tutaj.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 4 Ocena średnia: 3.8]

02/10/2014

kategoria SKOK-i regionalnie

Komentarze do 'SKOK – Świdnik'

Subscribe to comments with RSS

 1. Przecieram oczy ze zdumienia, jak niskie oprocentowanie, byłam na stronie www SKOK.

  Milasia

  19 Lut 15 12:07

 2. Są dwa rodzaje oprocentowania kredytu. Jedno zwodnicze – nominalne, a drugie rzeczywiste – obrazujące w przybliżeniu faktyczny pełny koszt kredytu. Oprocentowanie nominalne w bankowych kredytach na przykład gotówkowych, jest stosunkowo niskie, czasem poniżej 10% w stosunku rocznym. Po to, aby złapać klienta na taki niby tani kredyt, licząc na to, że dowie się on o faktycznym koszcie kredytu dopiero jakiś czas po podpisaniu umowy o kredyt. I trzeba przyznać że często udaje się to bankom.

  A wysokość oprocentowania rzeczywistego, oprócz tego zależy od rodzaju kredytu w tym od zabezpieczenia tego kredytu. Kredyty zabezpieczone a więc kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy albo pożyczka hipoteczna, są o wiele tańsze od niezabezpieczonych kredytów gotówkowych. To jak chodzi o kredyt bankowe ale są jeszcze kredyty z firm pożyczkowych a w szczególności kredyty bez BIK czyli dla osób ze zbyt niska zdolnością kredytową na uzyskanie kredytu w banku. Oprocentowanie rzeczywiste tego typu pożyczek jest o wiele większe niż oprocentowanie bankowych kredytów gotówkowych.

  Czerwony

  19 Lut 15 13:55

Skomentuj