Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

SKOK – Kołobrzeg

1 komentarz

Jak chodzi o Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe, to na terenie Kołobrzegu odnotowaliśmy tylko poniżej wskazane dwa oddziały SKOK Stefczyka.

Kasa Stefczyka
ul. Armii Krajowej 15 A/ 11, 78-100 Kołobrzeg
tel. 94 355 45 05

Kasa Stefczyka
ul. Zapleczna 1, 78-100 Kołobrzeg
tel. 94 352 87 40

Jeżeli nie przyznają Ci pożyczki w SKOK (wymagania stawiają podobno tylko nieco niższe od banków), to na stronie Chwilówki Kołobrzeg – pożyczki pozabankowe bez BIK masz do dyspozycji pozabankowe pożyczki bez BIK i zaświadczeń, dostępne w Kołobrzegu bez wychodzenia poza dom.

Jeżeli Twoja zdolność kredytowa nie jest problemem albo jeżeli chodzi Ci o dobre konto albo lokatę, to sprawdź też co oferują banki w Kołobrzegu.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

25/09/2014

kategoria: SKOK-i regionalnie

1 komentarz do 'SKOK – Kołobrzeg'

Subscribe to comments with RSS

  1. W ostatnich latach coraz więcej osób bierze pożyczki i zaciąga kredyty. Niektórzy z nich jednak nie posiadają zdolności kredytowej i pomimo, że potrzebują dużej sumy pieniędzy nie mogą dostać kredytu w banku ani tez i w SKOK. Większość z tych ludzi decyduje się więc na tak zwane szybkie pożyczki, które przyznawane są zdecydowanej większości ludzi, ponieważ, aby ją dostać instytucja nie sprawdza wiarygodności finansowej. Tego typu pożyczki są wysoko oprocentowane, ponieważ jest to jedyne zabezpieczenie, że pieniądze zostaną zwrócone i bank na tym nie straci. Jednak posiadają one także wiele zalet, ponieważ szybkie pożyczki oprócz tego, że przyznawane są niemal każdej osobie, bez sprawdzania ich dochodów, co sprawia, że wszystkie formalności załatwiane są w zaledwie kilka minut, to jeszcze o niektóre z nich można starać się przez Internet. Kredytobiorca chcąc zaciągnąć szybką pożyczkę nie musi nawet opuszczać własnego domu, ani nawet wstawać z własnego fotela. Wszystkie potrzebne informacje wypełnia się w przygotowanej i gotowej już tabeli, a dodatkowo samemu ustala się wysokość pożyczki, jak również długość jej spłacania. Taka osoba także od razu dostaje informację na temat wysokości rat miesięcznych lub tygodniowych, ponieważ niektóre z banków posiadają także opcję samodzielnego ustalenia częstotliwości opłacania kredytu.

    ZO

    19 Lut 15 15:51

Skomentuj