Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Aha, grafolog zrobił „ekspertyzę” na kserokopii…

komentarze 4

Nawiązuję znowu do spawy o której już kilka razy wspominałem a ostatnio w tematach: Niby że bank „w drodze” z przelewu ukradł 78.992,10 zł. … i później: „czy grafolog może się pomylić?” No pewnie, że może i nie tylko… Czekaliśmy razem z panią adwokat w poczekalni Policji i uprzejmie rozmawialiśmy. A ona między innymi, że nie wie, czy prokuratura zleci ekspertyzę policyjną czy będzie się tylko opierać na tej już istniejącej. (?!)

W trakcie przesłuchania okazało się, że ekspertyza „prywatna” dokonana została na kserokopii i dłużnik oskarżający mego klienta podpisał się dla porównania chyba tylko raz. Zwróciłem więc uwagę na to, że wiem iż ekspertyza musi być wykonana na oryginale i podpisów składa się kilkadziesiąt (na stojąco, na siedząco, na twardym, na miękkim podłożu, długopisem cienkim i grubym jak chodzi o „rękojeść”). Policjant wówczas przygryzł wargę a pani adwokat po prostu była wku…wiona.

Ludzie, przecież jak temu mojemu klientowi przedstawią zarzut naciągany, to weźmie on sobie adwokata i adwokat wszystko to o czym ja wspominam, powinien wytknąć. Na co oni liczą? A może na to, że adwokat mego klienta dogada się z panią adwokat na niekorzyść mego klienta? Mnie już nic nie zdziwi. I dlatego w sprawie jestem tak aktywny. Jasne że chodzi mi też o zarobek z windykacji ale o sprawiedliwość też.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

24/09/2014

kategoria grafolog

Komentarze do 'Aha, grafolog zrobił „ekspertyzę” na kserokopii…'

Subscribe to comments with RSS

 1. Ciekawy przypadek, faktycznie ogromne znacznie mają takie niewielkie wydawałoby się szczegóły. A przecież chodzi tutaj o spore sumy pieniędzy i niekiedy wolność człowieka.

  Alina

  24 Wrz 14 11:08

 2. Otóż to.

  admin

  24 Wrz 14 11:17

 3. ekspertyza na kserokopii? koń sika ze śmiechu 🙂 przecież ksero wyklucza takie elementy badania charakteru pisma jak chociażby nacisk… ktoś nieźle próbuje w ch… walić. krótko w temacie

  ryszard ochódzki

  24 Wrz 14 21:54

 4. No, dokładnie.

  admin

  25 Wrz 14 04:58

Skomentuj