Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

SKOK – Sandomierz

komentarze 2

W Sandomierzu wyszukaliśmy dwie niżej wskazane Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe. Jeżeli działa w Sandomierzu jeszcze jakiś SKOK, prosimy powiadomić nas o tym.

SKOK Małopolska
ul. Słowackiego 12, 27-600 Sandomierz
tel. 15 832 77 45

Kasa Stefczyka
ul. Romana Koseły 8, 27-600 Sandomierz
tel. 15 833 24 40

A może też zainteresujesz się ofertą banków w Sandomierzu? Zapraszamy na stronę Banki Sandomierz – kredyty, konta, lokaty na której znajduje się nie tylko wykaz banków sandomierskich lecz także odnośnik do sugerowanych przez nas bankowych ofert kredytów oraz depozytów.

Natomiast na stronie Chwilówki Sandomierz – pożyczki pozabankowe bez BIK znajduje się zestaw stosunkowo korzystnych pozabankowych szybkich pożyczek (także bez weryfikowania BIK i zatrudnienia). Zwłaszcza dla tych, którzy w SKOK-u ani w banku żadnym pożyczki nie otrzymają.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

23/09/2014

kategoria SKOK-i regionalnie

Komentarze do 'SKOK – Sandomierz'

Subscribe to comments with RSS

  1. Potrzebuję szybko raptem 900 złotych na co najwyżej 2 miesiące. BIK nam w porządku, dochody – umowa zlecenie od dwóch miesięcy. Pytanie: bank czy SKOK (który)?

    Juve

    24 Lut 15 12:30

  2. Proponuję którąś z chwilówek z zestawienia do którego prowadzi odnośnik w tekście powyżej. Niektóre są aktualnie (od dawna) gratis dla nowych klientów. Co prawda, na maks 1 miesiąc ale spłacasz i bierzesz na kolejny miesiąc w innej firmie. A nawet jak nie darmowa, to kilka jest tak tanich, że wyjdzie taniej niż w banku albo w skok.

    admin

    24 Lut 15 12:36

Skomentuj