Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

SKOK – Suwałki

1 komentarz

Dwa niżej wskazane oddziały SKOK-ów mamy w Suwałkach. To niezbyt wiele jak na miasto liczące prawie 70 tysięcy mieszkańców.

Kasa Stefczyka
Waryńskiego 15, 16-400 Suwałki
tel. 87 563 02 04

Kasa Stefczyka
ul. Noniewicza 95 U/V, 16-400 Suwałki
tel. 87 567 31 37

Nadmieniamy przy okazji, że w danym momencie można w bankach w Suwałkach skorzystać z promocyjnych ofert. Zapewne jednak wiele osób interesuje się Spółdzielczymi kasami Oszczędnościowo-Kredytowymi pod kątem pożyczki gotówkowej. W tej materii na wszelki wypadek polecamy na stronie Chwilówki Suwałki – pożyczki pozabankowe bez BIK kilkanaście wyróżniających się ofert pożyczek pozabankowych z których mogą skorzystać osoby o nikłej zdolności kredytowej.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

22/09/2014

kategoria: SKOK-i regionalnie

1 komentarz do 'SKOK – Suwałki'

Subscribe to comments with RSS

  1. Ludzie, możemy wszyscy obejść się bez banków i skoków. Dotyczy to osób które chcą wziąć kredyt jak też osób które chcą zyskownie ulokować oszczędności. No, konta osobiste i firmowe – ROR nie banki i skoki dalej mają w ofercie, jednak co do tych produktów kredytów i lokat to naszym obowiązkiem obywatelskim jest rozhulać pożyczanie – lokowanie pieniędzy pomiędzy ludźmi, społecznościowo. To wstyd, że przez dobrych kilka lat serwisy pożyczek społecznościowych prawie że nie rozwinęły się – wciąż mało jest tam osób udzielających pożyczek.

    Zeter

    2 Mar 15 12:41

Skomentuj