Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Zaplecze Providenta

komentarze 2

Pożyczka Provident to dla mnie fenomen ale nie z powodu parametrów, bo oprocentowanie circa 100% w stosunku rocznym nie woła o podziw ale raczej o pomstę. A jednak pożyczki Providenta zawładnęły cała Polską. No pewnie, że jak ktoś może w banku kredyt dostać, to bierze w banku ale o to chodzi, że większość osób nie może. Provident ma wsparcie poważnych serwisów internetowych – pośredników promujących pożyczki Provident. Chyba żadna inna firma z pożyczkami takiego zaplecza nie ma.

Pożyczki te wygrywają w skali ogólnopolskiej batalie o klientów bez BIK i dochodów i chyba w każdym mieście i wsi też, bo też mało która firma udziela pożyczek praktycznie każdemu, jak czyni to właśnie Provident. I jak na pożyczkę bez BIK i bez dochodów, wcale nie jest droga w porównaniu z konkurencją. Przeciwnie, jest chyba najtańsza i tańsza nawet od tych, co przyznawane są po ostrzejszej weryfikacji zdolności kredytowej. A wiadomo, że jak nie sprawdzasz pożyczkobiorców, to może się okazać, że nie odzyskasz od nich pieniędzy, bo nic nie mają, bo są zadłużeni, bo nie pracują. A jednak Provident Polska S.A. się rozwija i na giełdę już wszedł. Może ma mocne zaplecze windykacyjne, jednak z pewnością nie “potrząsają” dłużnikami, bo to zbyt znana firma.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

21/09/2014

Komentarze do 'Zaplecze Providenta'

Subscribe to comments with RSS

  1. nie wiem jak teraz ale za lata 2005-2010 sprzedali rok temu spory pakiet do ultimo za 8% wartosci. wszystko przedawnione i teraz ultimo lapie frajerow na umowe cesji i wyciag z zalacznika jako dowody 😀 kto pozwany napisze odpowiedz na pozew – wygrywa, bo roszczenie bezzasadne 🙂

    ryszard ochódzki

    22 Wrz 14 04:29

  2. Powinni pociągnąć do odpowiedzialności materialnej tych pracowników którzy dopuścili do przedawnienia.

    admin

    22 Wrz 14 05:53

Skomentuj