Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Lombardy – Bochnia

komentarze 2

W Bochni znaleźliśmy jeden lombard, pod adresem ul. Biała 15, tel. 502 558 336.

W Bochni jednak mogą Państwo skorzystać z pożyczek wysoce konkurencyjnych do pożyczek lombardowych a mianowicie z szybkich chwilówek bez weryfikacji i bez zabezpieczenia. Oferty są tutaj: Chwilówki Bochnia – pożyczki pozabankowe bez BIK.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 4]

20/09/2014

Komentarze do 'Lombardy – Bochnia'

Subscribe to comments with RSS

 1. Ja mam pytanie: BIG a BIK przy pożyczce?

  Donia

  25 Lut 15 09:53

 2. BIG a BIK to nie to samo. BIG to Biuro Informacji Gospodarczej a BIK to Biuro Informacji Kredytowej. Wyjaśniam to niniejszym ponieważ zauważyłem, że wiele osób myli bądź nie rozróżnia tych pojęć. BIG Informonitor to jedno z trzech Biur Informacji Gospodarczej; pozostałe dwa to Krajowy Rejestr Długów oraz Rejestr Dłużników ERIF. Owe trzy BIG-i nazywane są powszechnie rejestrami długów.
  Jak chodzi o BIG Informonitor, to jest kapitałowo powiązany z BIK czyli z Biurem Informacji kredytowej ale jak już zaznaczyłem wyżej, są to różne bazy. Do zweryfikowania przedsiębiorcy w BIG nie potrzebne jest upoważnienie odeń ale już do zweryfikowania w BIK upoważnienie jest potrzebne. Poprzez dostęp do Infomonitora można dokonywać także weryfikacji w bazie BIK ale jak zaznaczyłem wyżej, potrzebne jest do tego upoważnienie.

  admin

  25 Lut 15 09:59

Skomentuj