Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Konto Wyższej Jakości także dla aktywnych inaczej

komentarze 2

Konto Wyższej Jakości oferowane przez Alior Bank, to gwarancja braku jakichkolwiek opłat z tytułu prowadzenia i używania konta przez okres pięciu lat. Warunkiem jest otrzymanie w każdym miesiącu jednorazowego przelewu w kwocie minimum 2500 złotych z rachunku w innym banku albo z konta firmowego w Alior Bank.

Skoro to jedyny warunek i nie jest napisane nic np. o tym, że ten przelew np. następnego dnia nie może wyjść z powrotem, to warunek ten jest, że tak powiem, śmieszny i autentycznych „sukcesów na koncie” wcale mieć nie trzeba.

Co ciekawe jednak, to mimo tej pięcioletniej gwarancji wszelkich zerowych kosztów, Konto Wyższej Jakości Alior Bank nie plasuje się na pierwszym miejscu rankingów kont osobistych.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

20/09/2014

kategoria depozyty bankowe

Komentarze do 'Konto Wyższej Jakości także dla aktywnych inaczej'

Subscribe to comments with RSS

  1. To które konto bankowe wybrać?

    Miłka

    22 Sty 17 16:17

  2. Moim skromnym zdaniem, wszystkie te oferty kont osobistych są na zbliżonym poziomie, powiedzmy, atrakcyjności (dobre oferty są tutaj). Każde ma plusy i minusy i rozchodzi się o to, aby ewentualnie wybrać takie konto, którego minusy jak najmniej Cię dotyczą zważywszy to, do czego przede wszystkim jest Ci to konto potrzebne. Ja mam konta w mBanku od lat i jestem zadowolony, może są na dzień dzisiejszy lepsze oferty ale nie chciałoby mi się zmieniać (nie mam czasu na to) zwłaszcza jak chodzi o konta firmowe. Znam takich, co mają kilka kont, przede wszystkim tych, co komornik depcze im po piętach.

    admin

    22 Sty 17 18:36

Skomentuj