Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Lombardy – Ostrołęka

1 komentarz

Zamiast pożyczki w lombardzie (poniżej dane lombardów w Ostrołęce), może warto wziąć błyskawiczną pożyczkę – chwilówkę pozabankową? Pożyczki te mają to do siebie, że przyznawane są bez żadnego zabezpieczenia. Są też pośród nich oferty bez BIK i bez sprawdzania zatrudnienia, zarobków. Mieszkańcom Ostrołęki polecamy oferty znajdujące się tutaj. Są nie droższe od pożyczek lombardowych.

Lombard DUKAT
ul. Kilińskiego 34, Ostrołęka
tel. 29 764 61 68

„Aper” Lombard
ul. Kopernika 19, Ostrołęka
tel. 29 764 41 92

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 6 Ocena średnia: 4.7]

19/09/2014

1 komentarz do 'Lombardy – Ostrołęka'

Subscribe to comments with RSS

  1. Osoba powiedzmy na bankowym indeksie nie uzyska w nim kredytu. Chodzi o figurowanie w Biurze Informacji Kredytowej, albo w Krajowym Rejestrze Długów albo brak stałych dochodów, zatrudnienia. Takie fakty właśnie dyskredytują klienta w opinii banku.

    W przytoczonych sytuacjach osoba potrzebująca gotówki ma szanse uzyskać ja w firmach pożyczkowych niebędących bankami, ale rozważając tę skorzystanie z tej opcji należałoby zachować zdrowy rozsądek. Szczególnie gdy chodzi o kwoty kilku tysięcy złotych lub wyższe i w sytuacji gdy pożyczkobiorca ma wszystkie z wyżej wymienionych problemów, nie wydaje się (i to mówiąc bardzo ostrożnie) że otrzyma pozabankowa pożyczkę jeżeli nie posiada nieruchomości, samochodu albo innego wartościowego przedmiotu na którym pożyczkodawca mógłby zabezpieczyć pożyczkę. Dlatego też podchodziłbym sceptycznie i ostrożnie do różnego rodzaju ofert pożyczek bez kompleksowej weryfikacji pożyczkobiorcy i bez zabezpieczenia. Może chodzić w takich przypadkach jedynie o oszukanie pożyczkobiorcy w formie naciągnięcia go na koszty np. sms jako zgłoszenia albo koszty rozpatrzenia wniosku.

    Istnieje też innego rodzaju ryzyko. Może pożyczkobiorca otrzyma pożyczkę ale gdy nie będzie w stanie dobrowolnie jej spłacić to narazi się na bezprawne działania windykacyjne włącznie z zastosowaniem przemocy, rękoczynów przez windykatorów spod ciemnej gwiazdy. Do tego typu ludzi oraz ich mocodawców nie będzie przemawiał argument autentycznego braku środków na zapłatę długów i ciężkiej sytuacji finansowej.

    kontent

    5 Lis 14 11:17

Skomentuj