Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Lombardy – Grudziądz

komentarze 2

Kto sięga po pożyczkę z lombardu? Zapewne w znakomitej większości ten, kto nie ma szansy otrzymania kredytu w banku. Czy lombardowa pożyczka w takiej sytuacji jest jedynym bądź najkorzystniejszym i najwygodniejszym sposobem na pożyczenie szybko pieniędzy? Otóż nie. W Grudziądzu osoby bez bankowej zdolności kredytowej mogą skorzystać z szybkich pozabankowych pożyczek bez zastawu na które namiary są tutaj – większość bez wychodzenia z domu. Koszty takich pożyczek są zbliżone do kosztów lombardowych pożyczek.

„Pożyczki pod Zastaw” Lombard Sabina Rutz
pl. Niepodległości 4, Grudziądz
tel. 56 461 31 61

Grudziądzkie Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 22, Grudziądz
tel. 56 461 23 77

„Lombard” S.C. Saduła Mirosław Topoliński Kazimierz
pl. Niepodległości 5, Grudziądz
tel. 56 461 10 50

Lombard
ul. Stara 16, Grudziądz
tel. 880 667 177

Lombard
ul. Forteczna 11, Grudziądz
tel. 667 919 829

Neumann Marlena Lombard
al. 23 Stycznia 50 m. B, Grudziądz
tel. 888 236 054

Lombard Komis Adria Jankowski Przemysław
ul. Podgórna 4, Grudziądz
tel. 509 864 194

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 7 Ocena średnia: 4.9]

19/09/2014

Komentarze do 'Lombardy – Grudziądz'

Subscribe to comments with RSS

 1. Nie tylko banki i parabanki mogą udzielać pożyczek gotówkowych, bo osoby prywatne które żadnej działalności gospodarczej nie prowadza, też są uprawnione do udzielania pożyczek. Takie prywatne pożyczki też mogą być oprocentowane, prywatny pożyczkobiorca może na pożyczce zarobić. maksymalny zarobek to maksymalne odsetki, które ustawodawca zdefiniował jako czterokrotna wartość obowiązującej (zmiennej) kredytu lombardowego w Narodowym Banku Polskim. Odsetki te we przybliżeniu są też czterokrotnie wyższe od odsetek z depozytów bankowych czyli z lokat terminowych i kont oszczędnościowych.

  Pożyczenie komuś pieniędzy, to jednak ryzyko tego, ze on ich nie odda. Mając to z góry, przed udzieleniem pożyczki na względzie, pożyczkodawca powinien dołożyć starań ku temu, aby ewentualna windykacja należności była efektywna, czyli doprowadziła do wyegzekwowania należności. Nie trzeba więc a nawet nie należy pożyczać pieniędzy każdemu kto zwróci się o pożyczkę, nawet jeżeli oferuje najwyższy procent – odsetki maksymalne. Dobierajmy takich pożyczkobiorców, który mają udokumentowane dochody w satysfakcjonującej wysokości i nie mają długów w rejestrach takich jak BIK oraz Krajowy Rejestr Długów. W przeciwnym wypadku odmawiajmy przyznania pożyczki albo warunkujmy zawarcie umowy pożyczki od jej zabezpieczenia na majątku pożyczkobiorcy, najlepiej na hipotece jego mieszkania, domu albo innego typu nieruchomości.

  Adak

  3 Lis 14 12:32

 2. Jednak czasem i droga pożyczka lepsza niż brak jej.

  admin

  3 Lis 14 14:25

Skomentuj