Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Oświadczenie o dochodach dla banku

skomentuj

Niekiedy oferta kredytu gotówkowego zachęca hasłem „Bez zaświadczeń o dochodach!” i podekscytowanie bezrobotne osoby chwytają za telefon by z oferty skorzystać. za chwile bardzo się rozczarują. Nie ma takiego banku, który by nie sprawdził przed udzieleniem kredytu, czy kredytobiorca ma stałe i legalne źródło dochodów. Co do tego nie ma wątpliwości, po prostu możemy przyjąć to za pewnik. Czy więc banki wprowadzają klientów w błąd takich hasłem, jak na wstępie? Poniekąd tak i same sobie niepotrzebnej roboty przysparzają.

Obecnie ciężko znaleźć ofertę pożyczki dostępnej dla osób nieposiadających zatrudnienia. jak wyżej napisałem, w banku takiej nie znajdziemy ale i pożyczki pozabankowe zwykle też nie są dla bezrobotnych. przyznanie pożyczki bez zabezpieczenia rzeczowego osobie niepracującej, to moim zdaniem pięćdziesiąt na pięćdziesiąt że pożyczka nie tylko że nie zostanie zwrócona dobrowolnie ale też ze ani firma windykacyjna ani komornik nie odzyskają jej od takiego pożyczkobiorcy.

Jeżeli więc bank pisze w ofercie jak na wstępnie czyli że pożyczka jest dostępna bez zaświadczeń o dochodach, to znaczy że jest na oświadczenie o dochodach. Jaka to różnica? Taka, że w przypadku oświadczenia o dochodach osoba wnioskująca o kredyt przedstawia fragment historii operacji na koncie, zawierającego potwierdzenia przelewów wynagrodzenia od pracodawcy. I tak to wygląda, takie to „bez zaświadczeń o dochodach”.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

18/09/2014

kategoria kredyty gotówkowe

Skomentuj