Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

SKOK – Tczew

1 komentarz

W Tczewie mają oddziały poniższe SKOK-i.

SKOK. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. św. Jana z Kęt
ul. Jakuba Jasińskiego 7, Tczew
tel. 58 530 32 42

SKOK. Kasa Stefczyka
al. Zwycięstwa 13, Tczew
tel. 58 531 13 64

SKOK. Kasa Stefczyka
ul. Franciszka Żwirki 1, Tczew
tel. 58 530 12 64

Kasa Wybrzeże. SKOK
ul. Jarosława Dąbrowskiego 18, Tczew
tel. 58 532 06 79

Aż prosi się w tym wypadku zwrócić uwagę na banki w Tczewie – może jednak znajdziesz w którymś najlepszą ofertę konta bądź kredytu? Można też, zwłaszcza gdy chodzi o depozyt (konto, lokatę) załatwić sprawę przez internet w dowolnym banku.

Mieszkańcom Tczewa zainteresowanym pożyczkami (w szczególności, gdy nie mają szans na pożyczkę w banku ani w SKOK), polecamy też oferty pożyczek pozabankowych (szybkich chwilówek, w tym bez BIK) – zapraszamy na stronę Chwilówki Tczew – pożyczki pozabankowe bez BIK.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

16/09/2014

kategoria SKOK-i regionalnie

1 komentarz do 'SKOK – Tczew'

Subscribe to comments with RSS

  1. Nie oburzajmy się na banki gdy nie chcą nam przyznać kredytu. Nad poczynaniami banków w tym zakresie ma pieczę Komisja Nadzoru Finansowego. To ciało zostało stworzone także po to, aby czuwać nad dobrem kredytobiorców. Rekomendacje Komisji Nadzoru Finansowego którymi kierują się banki w ocenie zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego, zostały opracowane i wytyczone także po to, aby kredytobiorcy nie zadłużali się nadmiernie. Nie chodzi tylko o to, żeby bank był w stanie wyegzekwować należność kredytową ale i o to aby kredytobiorca mający kłopoty ze spłatą kredytu nie został zlicytowany przez komornika i eksmitowany z mieszkania. Niestety, władza Komisji Nadzoru Finansowego nie rozciąga się na pozabankowe firmy pożyczkowe czyli na parabanki oferujące kredyty bez BIK, dla zadłużonych, z oprocentowaniem rzeczywistym kilkakrotnie przewyższającym oprocentowanie rzeczywiste kredytów w bankach.

    Wezół

    28 Paź 14 09:42

Skomentuj