Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Lombardy – Tczew

komentarze 2

Poniżej dane lombardów działających w Tczewie, dla osób zainteresowanych pożyczką pod zastaw w lombardzie. My proponujemy Państwu w Tczewie pożyczki bez zastawu, i też bez weryfikacji BIK lub bez weryfikacji dochodów czyli ekspresowe chwilówki z dostawą do domu. Oferty są wskazane tutaj. To informacja dla osób, które albo nie mają co dać w zastaw aby uzyskać odpowiadającą im kwotę pożyczki, albo dla tych którzy na przykład mogą wykazać legalne dochody ale przykładowo BIK mają nieciekawe informacje o sobie.

Lombard Man Janina
ul. Okrzei 16, Tczew
tel. 604 872 651

„Lombard” S.C.
Wojciech Chojnacki Jarosław Maj
ul. Kopernika 1, Tczew
tel. 58 531 38 31

Lombard Tczew JarMix
al. Zwycięstwa 9, Tczew
tel. 512 862 804

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 5 Ocena średnia: 4.6]

14/09/2014

Komentarze do 'Lombardy – Tczew'

Subscribe to comments with RSS

  1. Otarło mi się o uszy że niektóre banki bez BIK przyznają pożyczki. Ktoś potwierdza (proszę o namiary, które to banki)?

    Drabek

    9 Gru 14 16:47

  2. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, to powinien wiedzieć to, że bankowe pożyczki z pewnością nie są przyznawane osobom które mają zadłużenia z tytułu innych kredytów, co jest odnotowane w BIK. Chodzi rzecz jasna przede wszystkim o zaległe kredyty, raty. Udzielenie bankowej pożyczki dla zadłużonego klienta może mieć miejsce wtedy, kiedy bank nie dowie się o zadłużeniu. I tak też przykładowo, nie każdy bank sprawdza KRD więc jest możliwe że ktoś zadłużonych z innego tytułu niż kredyty bankowe, otrzyma pożyczkę w banku. Jednak jeżeli taki dług jest już ściągany przez komornika i zajęte jest wynagrodzenie, to nici z kredytu bo bank dowie się o tym sprawdzając dochody.

    admin

    9 Gru 14 16:52

Skomentuj