Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Lombardy – Skarżysko-Kamienna

1 komentarz

Poniżej zamieściliśmy wykaz lombardów działających w Skarżysku-Kamiennej. A czy wiesz, że bez wychodzenia z domu i bez zastawu możesz uzyskać pożyczkę nie droższą (a może i tańszą) od lombardowych? Bez sprawdzania BIK i dochodów. Sprawdź o czym piszemy, oferty tych szybkich pożyczek są tutaj.

„Premex” S.C.
ul. Sokola 4, Skarżysko-Kamienna

Zbroja Wiesław Lombard
ul. Staszica 8, Skarżysko-Kamienna
tel. 41 251 44 68

Michta Katarzyna Lombard
ul. Legionów 87, Skarżysko-Kamienna
tel. 507 069 916

Turski Piotr Lombard
ul. Norwida 17, Skarżysko-Kamienna

„Bax” Lombard Maria Bojka
ul. Słowackiego 21, Skarżysko-Kamienna
tel. 41 253 80 90

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4.5]

14/09/2014

1 komentarz do 'Lombardy – Skarżysko-Kamienna'

Subscribe to comments with RSS

  1. Pozabankowe pożyczki można otrzymać bez sprawdzania pożyczkobiorcy w BIK, to chyba wszyscy wiedzą. I że są to pożyczki droższe od tych z banku, to też nic nowego. Chciałem tylko napomknąć że BIK wcale tak bardzo nie chroni banków przed zadłużonymi kredytobiorcami.
    Najpierw bierze się pożyczkę z banku bo tańsza niż pozabankowa i dopiero jak już bank nie chce dać kredytu to wtedy ewentualnie uderzamy do pozabankowej firmy pożyczkowej. Jednak ogólnie – długi pozabankowe – klient banku może już być zadłużony zanim zjawi się po pożyczkę do banku a bank w BIK-u tego nie sprawdzi. Nie dowie się o tym że klient już ma problemy ze spłata jakiejś koleżeńskiej pożyczki i wielu pożyczek społecznościowych, że zalega kontrahentowi (jeśli jest przedsiębio0rcą) z zapłatą faktur. I może być tak, że kredyt w banku otrzyma ale nie będzie go spłacał, sprawa trafi do komornika a wtedy okaże się, że mniej więcej w tym samym czasie albo wcześniej wierzyciele oddali do egzekucji swoje wierzytelności przeciwko temu klientowi. I bank ma problem. Takie sytuacje czasem mają miejsce i banki wcale nie są uprzywilejowane w egzekucji jeżeli nie był to kredyt zabezpieczony – a często nie są zabezpieczone. Nie ma więc co narzekać na wysokie koszty nawet bankowych pożyczek bo banki też ryzykują i nieściągalne (zbyt powoli ściągane) kredyty to ich poważny problem.

    Karol

    11 Lis 14 05:29

Skomentuj