Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Kredyt prostoliczony Crédit Agricole w rankingach

skomentuj

Włączając ostatnimi czasy kilka razy dziennie telewizję, co najmniej też kilka razy spotykam się z reklamą gotówkowego kredytu banku Crédit Agricole który to kredyt jest reklamowany jako prosto liczony. Bank ten pisze „prostoliczony” czyli razem, co jest niegramatyczne, ale mniejsza o to. Do 30 września bieżącego roku kredyt ten jest w promocji polegającej na tym, że za każdy pożyczony 100 zł. płacisz tylko / „tylko” 10 zł. kosztów. To ma przyciągnąć klientów i pewnie wielu przyciąga jak też i miła, ładna twarz Juliette Binoche która nie wygląda na swój wiek (w marcu tego roku skończyła lat 50).

Miło obrazowo dowiedzieć się, jaki jest koszt kredytu ale kredyt przede wszystkim powinien być jak najtańszy, nieprawdaż? Dlatego każdy kredyt z którego ofertą / reklamą zetknęliśmy się, powinniśmy porównać z innymi. Porównywarek kredytów gotówkowych nie brak w internecie, wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google np. „ranking kredytów gotówkowych sierpień 2014” albo „porównanie kredytów gotówkowych sierpień 2014”.

Sprawdziłem w kilku konkurencyjnych porównywarkach i w każdej z nich ów prostoliczony kredyt gotówkowy oferowany przez Crédit Agricole jest aktualnie jednym z droższych kredytów na bankowym rynku.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 3.5]

14/09/2014

kategoria kredyty gotówkowe

Skomentuj