Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jan Wojciszke z Gdańska; jak będę coś miał tam niebawem, to mu wyślę.

komentarzy 14

Taką reklamę (tak, reklamę) dziś mailem otrzymałem:

OFERTA WSPÓŁPRACY

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Jan Wojciszke Kancelaria Komornicza ul. Jagiellońska 13/209, 80-371 Gdańsk pragnie przedstawić swoją kancelarię komorniczą celem podjęcia współpracy . Chciałbym zaznaczyć, że posiadam kancelarię komorniczą od lipca 2013 roku, w której pracują wykwalifikowani pracownicy w zakresie egzekucji. Współpraca z moją Kancelarią będzie z pewnością korzystna dla Państwa. Swoją pracę wykonujemy w sposób skuteczny, rzetelny, odpowiedzialny i szybki. Obszarem naszego działania jest cała Polska z wyłączeniem egzekucji z nieruchomości. Niezwłocznie odnosimy się do pism skierowanych od wierzycieli jakimi są Państwo, ich wytycznych oraz priorytetów.

Każdy wniosek skierowany od wierzyciela jest traktowany indywidualnie, nie w sposób hurtowy. W każdej sprawie wierzyciel ma prawo do wnosić o dodatkowe czynności egzekucyjne. Naszych wierzycieli wzywamy o możliwie najniższe zaliczki. W trakcie czynności egzekucyjnych, które znacznie przekraczają koszt wpłaconej zaliczki (m.in. powołanie biegłego sądowego, koszty transportu specjalistycznego) kontaktujemy się z wierzycielem celem dokonania dodatkowych ustaleń.

Gwarantujemy podjęcie czynności terenowych polegających na zajęciu ruchomości dłużnika.
Posiadamy wszystkie niezbędne urządzenia teleinformatyczne celem szybszego ustalenia majątku dłużnika m.in.:
OGNIVO,
CEPiK,
Elektroniczny System ZUS.

Ponadto w ramach sprawnej współpracy:
– do Państwa obsługi jako wierzyciela, będzie wyznaczona kompetentna osoba
– ustalamy właścicieli pojazdów mechanicznych w ciągu jednego dnia ( elektroniczny dostęp do CEPiK).
-posiadamy elektroniczny dostęp do ZUS wskazujący płatnika składek w ciągu 1 dnia.
– posiadamy system Ognivo celem szybszego ustalenia i zajęcia rachunków bankowych
– posiadamy własne składy i magazyny co redukuje koszty dozoru zajętych ruchomości
celem obniżenia kosztów ponoszonych przez wierzycieli każde kierowane do państwa pismo wysyłamy w zbiorczych paczkach poleconych lub w formie drogi elektronicznej

Z poważaniem
Komornik Sądowy
Jan Wojciszke
Dane Kancelarii:
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku
Jan Wojciszke
Kancelaria Komornicza
Ul. Jagiellońska 13/209
80-371 Gdańsk
Kom. 534-174-463
Tel. 58 761-45-45

e-mail: kancelaria@komornikwojciszke.pl
www.komornikwojciszke.pl

Powiadam Wam, że mnie się ta reklama – oferta podoba. Mam w tym momencie (dopiero przed chwilą to przeczytałem) wyostrzony umysł, gdyż właśnie wypiłem 1 1/3 butelki wina. Sprawdźcie i Wy tego komornika. Ciekawe, czy to on sam pisał; mnie się podoba ten styl i wskazuje na rzetelność. Jak uważacie, czy naprawdę coś jest w tej reklamie?

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 3]

15/05/2014

kategoria komornik

Komentarze do 'Komornik Jan Wojciszke z Gdańska; jak będę coś miał tam niebawem, to mu wyślę.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Off topic:

  Pierwsza butelka to była Casilliere del Diablo (Chile), dobra. Druga jednak, to Marques de Borba (Portugalia chyba) – ma coś w sobie wciągającego bardziej niż inne wina. Posmak coś pomiędzy cipą a węgorzem wędzonym. No naprawdę, sprawdźcie sami. W Biedronce jest za bodaj 29,99 zł. (to dobra cena, gdzie indziej może być o 10 – 20 zł. droższa). Miałem wypić tylko 1/3 tej butelki drugiej ale już ją skończyłem i zaraz trzecią otworzę.

  admin

  15 maja 14 21:12

 2. O, dzięki, nie omieszkam sprawdzić. Do tej pory kierowałam egzekucje do komornika Staszewski, ale od czasu, gdy 3 miesiące zajęło mu wezwanie do wpłaty zaliczki, szukam kogoś mnie obłożonego…

  Kalina Jarosławska

  15 maja 14 21:49

 3. Aha, zapomniałem, Ty z Gdańska Kalinko jesteś. Czyż nie brzmi zachęcająco ta jego reklama?

  Trzy miesiące… nóż się w kieszenie otwiera / pistolet w kaburze odbezpiecza.

  Ja ostatnio zrezygnowałem z komornik z wyboru, wiesz, nie wszędzie chciało jej się jeździć, bo daleko a jak komornik blisko i „retoryką” obdarzony (nie wspominając o zajęciach ruchomości), to jednak może znacznie więcej zdziałać. Dzisiaj pierwszy wniosek (od bardzo dawna) do komornika właściwego miejscowo skierowałem poprzez EPU i dopisałem:

  Przy zajmowaniu rachunków bankowych wnoszę o wysyłanie najpierw zajęcia do banku a dopiero po najwcześniej kilku dniach odpisu zajęcia do dłużnika, aby nie miał czasu na opróżnienie konta ze środków. Przepis nie stanowi, że oba pisma mają zostać wysłane tego samego dnia.

  Wiesz, ta moja dotychczasowa komornik wiedziała, jak konta zajmować i między innymi, to mnie przy niej trzymało.

  Pozdrawiam Cię Kalina po trzech korkach i dobranoc.

  admin

  15 maja 14 22:18

 4. A to tak można sie reklamowac?

  Kodeks Etyki Zawodowej Komornika
  § 16
  1. Komornika obowiązuje zakaz korzystania z reklamy w jakiejkolwiek formie

  Nie ufalbym osobie ktora nie postępuje etycznie w stosunku do swojej korporacji, bo co mogloby byc w stosunku do mnie?

  1 i 3/4 butelki

  Zdzis Marchewka

  15 maja 14 22:43

 5. Jeden i trzy czwarte – witam w klubie.

  Co do meritum. Słusznie zauważyłeś, ja kiedyś o tym pisałem, tzn. jak to ominąć: http://pamietnikwindykatora.pl/2013/10/06/gdybym-ja-byl-komornikiem-czyli-rzecz-o-zakazanej-reklamie/

  Z tym brakiem zaufania, to spokojnie. Łaknie zleceń i kasy młody wilk, wykorzystajmy to. czego się obawiasz, że pieniędzy ściągniętych nie przeleje Ci? Mało prawdopodobne. Facet prawdopodobnie jedzie po bandzie dlatego, aby zarobić, znam to a pieniądze odzyskane klientom przekazuję.

  admin

  15 maja 14 22:56

 6. P.S. Zdzisiu, widziałem Twoje ogłoszenie co do wynajmu, nieźle. 😉

  admin

  15 maja 14 22:59

 7. To sa jakies informacje po za danymi udostepnionymi do przetwarzania

  Zdzis Marchewka

  15 maja 14 23:06

 8. Co do meritum , nie rozpatruje tego co kto moze mi zrobic zle lub wogole, ale jak ktos idzie po bandzie od poczatku to bym sie zastanawil dlaczego i kiedy ta banda wypadnie na zewnatrz

  Zdzis Marchewka

  15 maja 14 23:09

 9. co do ogloszenia to bylo to testowanie rynku … nigdy w zyciu bardziej sie nie ubawilem czytajac odpowiedzi, ale to zupelnie inna historia.

  Zdzis Marchewka

  15 maja 14 23:12

 10. No, może nie powinienem pisać, że masz nieruchomość którą wynajmujesz (choć pozostajesz na blogu anonimowy). Jak chcesz, to usunę te komentarze. Wpisałem Twój adres e-mail w wyszukiwarce Google i pojawiło się ogłoszenie o którym wspomniałem.

  admin

  16 maja 14 06:29

 11. Wiemy dlaczego ten komornik jedzie po bandzie; uważam iż jest to nieszkodliwe i nie rokuje źle dla wierzycieli egzekwujących.

  admin

  16 maja 14 08:30

 12. W POZNANIU polecam komornika WITOLDA FORYCKIEGO, działa błyskawicznie, w dniu złożenia wniosku wychodzą też listy z zajęciami, komornik na każdym etapie sprawy kontaktuje się mailowo i informuje, że np przyszła odpowiedź z ZUS, że będą potrącać itp. MEGA rzetelny i sprawny komornik.

  poznań

  16 maja 14 10:20

 13. Admin, admin ty niegrzeczny huncwocie, musisz każdego sprawdzic. 😉

  Zdzis Marchewka

  16 maja 14 10:36

 14. Tylko nietuzinkowych ludzi. 😉

  admin

  16 maja 14 10:58

Skomentuj