Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Krzysztof Dudziak – Jaworzno

komentarze 2

Jeżeli który (komornik) chce abym go na tym blogu zareklamował, to niech użyje słów schlebiających mej próżności, tak jak uczynił to nowy Pan komornik którego list przytaczam. Oczywiście zapewne nie wiedział, że jestem łasy na pochlebstwa o moim blogu. Obiektywnie zaś rzecz biorąc, list jest OK :-). Telefon do Pana komornika to 32 745 22 25.

GRABOWSKI INKASSO
Doradztwo Finansowo-Prawne
ul. Żeromskiego 1, 41-200 Sosnowiec

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jaworznie – Krzysztof Dudziak zawiadamia, że w oparciu o decyzję Ministra Sprawiedliwości z dnia 18 czerwca 2013r. z dniem 20 lipca 2013r. utworzył i objął kancelarię komorniczą, która mieści się w Jaworznie (43-600) ul. Paderewskiego 43.

Mając nadzieję na nawiązanie kontaktów na wysokim poziomie merytorycznym i etycznym łączę wyrazy szacunku licząc na odpowiedź.

Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o komornikach sądowych i egzekucji, wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Dokonując wyboru komornika poza jego rewirem ( w tym wypadku poza miastem Jaworzno ) należy koniecznie zaznaczyć formułę:

„korzystam z wyboru komornika na podstawie art. 8 ust.6 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji”.

Prawo wyboru komornika spoza rewiru nie dotyczy egzekucji z nieruchomości oraz spraw w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

PS. Całkiem przyzwoity blog.

Niniejsze zawiadomienie ma charakter wyłącznie informacyjny, i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Jaworznie – Krzysztofa Dudziaka.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 3]

03/10/2013

kategoria komornik

Komentarze do 'Komornik Krzysztof Dudziak – Jaworzno'

Subscribe to comments with RSS

  1. A ja owego Pana raczej nie polecam 😉

    prawnik

    3 Paź 13 19:09

  2. Ja ani polecam ani nie polecam; nie znam. A dlaczego nie polecasz?

    admin

    3 Paź 13 20:17

Skomentuj