Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Prośba do wszystkich Policjantów dzwoniących z numeru 322001000

komentarze 4

W województwie śląskim grasuje telefon 322001000. Możliwe, że nie tylko w województwie śląskim. Jak odbierzesz, to możesz ułatwić życie policjantowi i sobie też. Policjantowi, bo nie będzie musiał wysyłać do Ciebie wezwania tylko poprosi Cię do komisariatu / na komendę telefonicznie. Poza tym nieraz miałem telefony z policji z zapytaniem o dłużnika umieszczonego na mojej giełdzie długów w internecie i telefoniczna odpowiedź z mej strony (co wiem o dłużniku) lub ewentualnie faks – wystarczyły. Gdyby nie udało się w takich przypadkach dodzwonić policjantowi do mnie, to być może nie raz otrzymałbym wezwanie na policję aby osobiście opowiedzieć, co wiem. Konkludując, odebranie telefonu policyjnego może też i nam ułatwić życie.

Niestety, jak chyba wszyscy wiemy, nie zawsze udaje się odebrać telefon ale jak wiemy, gdy numer się wyświetli, to można oddzwonić! Jednak nie w przypadku telefonu policyjnego o numerze tytułowym czyli 322001000. I jak zapewne domyślacie się, nie sposób określić czy dzwonili np. z Dąbrowy Górniczej, czy z Sosnowca czy z Katowic czy np. z Gliwic.

Gorąca zatem prośba do wszystkich Policjantów dzwoniących z tytułowego numeru:  jeżeli ktoś nie odbiera, to zadzwońcie z „normalnego” telefonu choćby z Waszego prywatnego komórkowego. Będzie w stanie oddzwonić.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 5 Ocena średnia: 4.2]

25/07/2013

kategoria policja

Komentarze do 'Prośba do wszystkich Policjantów dzwoniących z numeru 322001000'

Subscribe to comments with RSS

 1. Ja bym na taki pojebany numer nie oddzwonił bo wygląda jak akwizytorski.

  Anonim

  25 Lip 13 11:52

 2. Fakt, za pierwszym razem myślałem że to jakiś Orange albo Play.

  admin

  25 Lip 13 12:04

 3. To numer centrali i policjanci raczej wpływu na to nie mają…

  prawnik

  8 Sie 13 12:30

 4. Wiem że nie mają i wskazuję na głupotę pomysłu – wprowadzenia do użycia takiego telefonu na który nie da się oddzwonić.

  admin

  8 Sie 13 18:00

Skomentuj