Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Złotousty „tryumwirat”

komentarzy 6

Dzisiaj dla odmiany kilka cytatów ze strony internetowej www.prawna-kancelaria.waw.pl należącej do: Kancelarie Manpol LEX.

Kim są? Czytamy:

Jesteśmy jednym z ogniw prawniczego tryumwiratu : Kancelaria Prawna + Kancelaria Ekspertyz Prawnych + Kancelaria Windykacji , funkcjonującego po myśli maksymy ; „co jeden nie może, to drugi pomoże ( wspomoże) „.

Gdzie mają siedzibę (siedziby)? Tego nie dowiemy się ze strony internetowej, choć czytamy:

Mamy też biura, niezbędne wyposażenie ( bez przesadnego zbytku ) etc. Aha. komputery też mamy, dostęp do Internetu – także.

Czy pobierają opłatę wstępną? Czytamy:

Nie pracujemy bowiem za darmo ( non profit) i bezkosztowo , i stąd już na początku ( na przysłowiowe „dzień dobry”) na koszty wstępne (poszukiwania lub / i sprawdzania informacji o dłużniku i jego majątku oraz jego powiązań osobisto- biznesowych ) pobieramy – możliwą do negocjacji – opłatę

Godnych odnotowania tekstów na stronie www.prawna-kancelaria.waw.pl jest znacznie więcej i zapraszam wszystkich do lektury całej strony internetowej Mecenasów. 🙂 A jeżeli ktoś korzystał z ich usług, to proszę o opinie w komentarzach. A tak przy okazji, jak oceniasz Internauto luz (no, niekoniecznie taki jak wyżej) na stronach www firm oferujących nierozrywkowe usługi, jak właśnie windykacja?

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

28/05/2013

kategoria windykacja

Komentarze do 'Złotousty „tryumwirat”'

Subscribe to comments with RSS

 1. Oj, nazywanie ich mecenasami to chyba mocno na wyrost i może obrażać mecenasów. Co ciekawe, na próżno szukać danych firmy, przynajmniej w tych miejscach, w których się powinna znaleźć. Dopiero ze whoisu dowiedziałem się, że stoi za tym firma PUH Manpol sp. z o.o. Grójecka 28/30/27 Warszawa. No dobrze, prezesem jest pan Marian Przybyś, który na pewno adwokatem ani radcą prawnym nie jest. Kapitał zakładowy spółki to (uwaga, uwaga!) 5zł 🙂 Oprócz działalności prawniczej PKD spółki obejmuje sprzedaż hurtową i roboty budowlane. Prawdziwa spółka renesansu 😉 Jednakże chyba coś poszło nie tak, w ogłoszeniu w Monitorze Sądowym sprzed kilku dni niestety stoi: Uchwałą wspólników z dnia 20.05.2013 r. PUH Manpol Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie otwarto likwidację Spółki.

  Lech | blog o wekslach

  28 maja 13 09:04

 2. No to wszytko jasne. Póki co jak widać, strona www działa więc można się pośmiać. 🙂

  admin

  28 maja 13 10:06

 3. Nie trzeba mieć udokumentowanych uprawnień, aby wpisać sobie działalność prawniczą w PKD? Widziałem przypadek, w którym sąd warszawski zwrócił wniosek o wpis do KRS właśnie z takiego powodu. Swoja drogą to głupie, bo jak ktoś odkupi spółkę od prawnika i nie zmieni PKD, to co mu zrobią? Który sąd to zauważy?

  Jak to możliwe, że kapitał zakładowy wynosi 5 zł? W 2004 r. było to dopuszczalne?

  dino

  28 maja 13 21:10

 4. Witam,

  Od 2011 roku procesuję sie z ta ” spółką” – materiał raczej na książkę niż post ale jedno powiem – to wszystko jest szyte grubymi nićmi!!! Pogmatwana konstrukcja „prawno” – organizacyjna… w umowach o pozycjoniwanie Uważajcie bo maja zawarte klauzule niedozwolone … nigdynikogo z tej firmy nie widziałam – nie stawili sie na zadną rozprawę – Dziś na rozprawie dowiedziałam się o likwidacji…

  Oszukani 38

  20 Gru 13 13:53

 5. To Ty dla nich pozycjonowałaś czy oni dla Ciebie?

  admin

  20 Gru 13 14:48

 6. Mnie też oszukali..

  Anonim

  7 Mar 15 07:27

Skomentuj