Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Magdalena Mścichowska – Sosnowiec

1 komentarz

Niniejszym wpisem rozpoczynam cykl wpisów o poszczególnych komornikach sądowych w Polsce. Zapraszam do dodawania wpisów w komentarzach, do wyrażania opinii. Liczę też na to, że sami bohaterowie tych wpisów czyli komornicy bądź pracownicy kancelarii zechcą do niektórych wpisów w komentarzach ustosunkować się, wyjaśnić coś, zaprzeczyć czemuś. Aby nie zanudzać stałych czytelników, tego typu wpisy będę publikował nie w ciągu, tylko raz na kilka czy raz na kilkanaście notek w innych sprawach.

Rozpoczynam od Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Magdaleny Mścichowskiej, Al. Zwycięstwa 3, 41-200 Sosnowiec, tel. 32 293 93 00. Dlatego że jest to komornik któremu powierzam większość spraw z terenu całego kraju. A skoro powierzam od około dwóch lat (wkrótce po powstaniu tej kancelarii komorniczej), to tym samym macie moją opinię o tym komorniku; chyba nic więcej nie muszę pisać. A jakie są Wasze opinie?

kategoria: komornik

1 komentarz do 'Komornik Magdalena Mścichowska – Sosnowiec'

Subscribe to comments with RSS

  1. Niniejsza komornik posiada dostęp do systemu OGNIVO (informacje o kontach bankowych dłużnika w kilka dni), elektroniczną możliwość uzyskiwania informacji z zakresu CPD MSW , wkrótce do CEPIK (już po pozytywnej decyzji o przyznaniu dostęp)co przyspiesza postępowanie egzekucyjne.

    gość

    6 maja 13 at 20:18

Skomentuj