Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Przygody dobrego wojaka fałszerza

skomentuj

A tu mail sprzed kilku lat, kiedy to zasadnicza służba wojskowa była jeszcze chyba przymusowa:

Znalazłem Państwa firmę w internecie wiec pozwalam sobie na wysłanie zapytania. Poniżej krótki opis mojej sytuacji Mój były pracownik … w zeszłym roku dopuścił się przestępstwa fałszując podpisy klientów na dokumentach (konkretnie 22 podpisy ). Pracował on jako konsultant w Autoryzowanym Punkcie sieci komórkowej w Lublinie. Skutkiem jego działań było zamknięcie punktu, który działał od 6 lat. Byłem zabezpieczony wekslem in blanco, weksel został wypełniony i wezwany do zapłaty .

W związku z tym ,iż ja wyjechałem do Szkocji , a pracownik się ukrywał sprawa przeciągnęła się na rok. Jak to wygląda na dzień obecny? Pracownika namierzyli , jest w wojsku w Żaganiu- wychodzi na poczatku lipca. W tej chwili zakończone jest śledztwo policji oraz postępowanie prokuratorskie i sprawa karna rozpocznie się lada dzień -człowiek na śledztwie przyznał się do wszystkiego i odpowiada z wolnej stopy tylko i wyłącznie dlatego ,iż zobowiązał się ,że zaspokoi roszczenia , zresztą ten fakt potwierdziła na policji jego matka (stąd się o tym dowiedziałem ). Z tego co jest mi wiadomo , ma z czego pokryć szkody wyrządzone przez syna- ma udziały w firmie (chyba gospodarstwie rolnym ) mającym kontrakty dla wojska i teraz w lipcu ma finalizować jak co roku kontrakt . … rownież nie jest biedny , do pracy dojeżdżał mercedesem .To tyle odnośnie sytuacji ogólnej . Na dzień dzisiejszy dysponuję nakazem płatniczym wydanym przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy , nakazujacym zapłatę na moją korzyść 20 000 zł z weksla plus koszty sądowe plus odsetki , wydanym 2 tygodnie temu . Obecnie , nie chcąc mieć do czynienia z tym panem już nigdy więcej szukam firmy skutecznej firmy windykacyjnej , która wyegzekwowałaby od niego moje pieniądze .Wychodzę z założenia , iż i tak już dużo straciłem pieniędzy i czasu i nerwów przez tego człowieka i nie chcę mieć z nim nic do czynienia – i tak żadne pieniądze nie oddadzą tego co straciłem w wyniku w wyniku działań tego pana. Nie ukrywam , iz najlepszą opcją dla mnie byłoby sprzedanie ww. długu za np. 75% wartości , żeby nie zawracać sobie tym głowy więcej . Proszę o ofertę na ewentualną windykację i zakup długu .W razie pytań proszę pisac na maila

Tak, sprawny i mądry po ch…ju jest nasz aparat państwowy że fałszerz potrafi ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości wstępując do wojska i zostaje w tym wojsku mimo że ma zarzut prokuratorski do którego przyznał się. Trzeba by zobaczyć, jaka jest forma tego matczynego potwierdzenia iż synalek naprawi szkody, tzn. czy matka faktycznie przystąpiła do długu.

Luty 14th, 2013 at 4:35 pm

kategoria: fałszerstwo

Skomentuj