Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Specjalizacja kancelarii, prawnika

skomentuj

Taki mail: Przeglądałem Państwa stronę internetową interesuje mnie zlecenie kompleksowej windykacji klienta zobowiązanie wynika z umowy agencyjnej w skald tego zobowiązania wchodzą: 1 fa vat na kwotę 5000 zł + VAT 2 f vat proformy na takie same kwoty ( nie zapłacony okres wypowiedzenia umowy) oraz odszkodowanie z tytulu nie zdięcia zakazu konkurencji i utraconych korzyści finansowych tj kwota około 55 000 +VAT łączna kwota możliwa do uzyskania to około 70 000 + VAT Osoba odpowiedzialna prowadzi firmę w Lubaniu jest też mi winna pieniądze z tytułu niewielkiej pożyczki (2 tys. zł.) której prywatnie jej udzieliłem, ale z tym jeszcze się w wstrzymam znaczy się z windykacją… Czyli ten pierwszy temat na razie.

Prowadzimy windykację tylko bezspornych wierzytelności. W Pana przypadku sugerowałbym zlecić dochodzenie odszkodowania kancelarii prawnej / adwokackiej. Gdyby po uzyskaniu tytułu wykonawczego były problemy ze ściągnięciem należności, to wtedy zapraszamy.

Aha, warto zasięgnąć opinii o kancelarii, popytać o dobra kancelarię, o dobrych prawników specjalizujących się w tym temacie czyli odszkodowaniach z tego tytułu, zajmujących się zakazem konkurencji… Jeżeli przykładowo prawnicy mają na stronach internetowych napisane ż specjalizują się we wszystkim (wymienione są niemal albo bez wyjątku wszystkie dziedziny) to jest prawdopodobne, że nie specjalizują się w niczym.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

14/12/2012

kategoria prawnicy

Skomentuj