Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Hura! Przysądzenie udziału w nieruchomości!

komentarze 2

Jakoś w nawale spraw nie zauważyłem nawet, że ten udział w nieruchomości został zlicytowany. Otrzymałem pismo i nawet nie otworzyłem. Niedobrze, kiedyś takie roztargnienie może mnie sporo kosztować, ale już będę uważał. A w temacie pięknie, bo nie tylko że facet wylicytował ale też zapłacił, co czasem nie następuje po wylicytowaniu. Już dwa takie przypadku na blogu opisałem, że wylicytowali a nie zapłacili i wadium im przepadło.

Tym razem jednak, w egzekucji w Poznaniu, sami zobaczcie:

I to udział w nieruchomości! Licytacjom udziałów generalnie z góry wróży się niepowodzenie. Jednak są udziały i udziały, ujmując (trochę) po prostacku. Nie chce mi się dowiadywać (nie mam czasu) ale wydaje mi się, że to raczej jest jakiś wydzielony lokal mogący stanowić odrębne mieszkanie albo lokal użytkowy. Sprzedany za 180.300,00 zł. Nieruchomość znajduje się przy ul. Głogowskiej w Poznaniu.

Przy okazji, zobaczcie na daty KM-ek; pierwsze postępowania egzekucyjne (w tym moje) zostały wszczęte z tej nieruchomości w 2007 roku czyli pięć lat temu. Jak widać więc, jak dłużnik się uprze (a determinacje miał skubany niesamowitą) to i pięć latek egzekucja z nieruchomości trwać może.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

14/10/2012

Komentarze do 'Hura! Przysądzenie udziału w nieruchomości!'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Hura! Przysądzenie udziału w nieruchomości!'.

  1. Oszacowana wartość też przez 5 lat się ostała?

    Lech | blog o wekslach

    14 Paź 12 17:47

  2. Nie mogę się przemóc aby przejrzeć akta tej sprawy (sporo tego jest), już mam jej dosyć a nie pamiętam szczegółów co do oszacowania. Jednak trwało to tak długo między innymi dlatego że dłużnik zaskarżył oszacowanie.

    admin

    14 Paź 12 19:20

Skomentuj