Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Skąd Pan wie kim jestem?

komentarzy 5

Ostatnio, gdy ktoś dzwoni, to przed odebraniem połączenia lubię sprawdzić w Google, kto zacz. Wpisuję szybko nr telefonu i często wyświetlane są wówczas dane firmy, które dajmy na to, podane zostały wraz z tym numerem telefonu w jakimś internetowym katalogu firm. Telefony zarówno stacjonarne jak i komórkowe. Odbieram połączenie, ten ktoś mówi przykładowo że ma do ściągnięcia dług, a ja na to, że pewnie faktury za sprzedaż warzyw (gdy jest to hurtownia warzyw). Często pada wówczas pytanie jak to w tytule, czasem z nutką przestrachu nawet ale częściej z nutką uznania, pozytywnego zaaferowania itp. „No wie Pan, w końcu jesteśmy firmą windykacyjną i zarazem wywiadownią gospodarczą” – odpowiadam. Generalnie ten trick raczej działa na moją korzyść w kwestii pozyskania zlecenia, już dało się to zauważyć. 😉

Sierpień 22nd, 2012 at 2:48 am

kategoria: Bez kategorii

Komentarze do 'Skąd Pan wie kim jestem?'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Skąd Pan wie kim jestem?'.

 1. Sam numer telefonu wpisujesz czy poprzedzony jaką komendą?

  Anonim

  22 Sie 12 at 10:55

 2. Sam numer. Po takim sprawdzeniu czasem jeszcze raz sprawdzam wpisując przed numerem „tel.” (bez cudzysłowu). Dzisiaj tak było, że sam numer nie ujawnił firmy a po wpisaniu „tel.” – pokazały się dane firmy.

  Czasem, szczególnie gdy dokonuję dwóch ww. sprawdzeń, klient rozłącza się zanim odbiorę. wówczas oddzwaniam informując że nie mogłem odebrać bo rozmawiałem przez drugi telefon. I to też jest chyba fajnie odbierane przez potencjalnego klienta.

  admin

  22 Sie 12 at 11:18

 3. To widzę, że nie jestem jedyny 😉

  tworzenie stron www

  27 Sie 12 at 17:20

 4. Moje IP tez juz sprawdzone?

  QbaBezdomny

  19 Lis 12 at 09:40

 5. Tak, mam Twoje IP ale nic mi to nie daje.

  admin

  19 Lis 12 at 10:13

Skomentuj