Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Kredyt z banku dla kolegi i dowody

1 komentarz

Taki mail: Pożyczyłam przyjacielowi pieniądze, a właściwie wzięłam dla niego kredyty, w Gliwicach mieszkam, na sporą sumę. Niestety jak to w życiu bywa pożyć przyjacielowi pieniądze a się go pozbędziesz. Od dwóch miesięcy nie przelewa na moje konto pieniędzy, które były przeznaczone na spłatę rat, mam wyciągi bankowe, sms-y odnośnie pożyczonych pieniędzy, niestety nie zawarliśmy między sobą umowy o pożyczenie pieniędzy. Czy jest szansa na odzyskania tych pieniędzy? Podejmujecie się takich spraw? Proszę o szybki kontakt! On mieszka w Lublińcu a ja .

No, wygląda na to, że dowody masz, ważna może być też treść sms-ów. Jeżeli jednak Ty przelałaś mu ten kredyt na konto (piszesz, że masz wyciągi bankowe), to sprawa wydaje się być czysta. Pytanie tylko o to, czy w świetle istniejących dowodów udałoby się skutecznie wypowiedzieć mu już cały ten twój kredyt udzielony jemu przez Ciebie, czy może jednak do ściągania są tylko zaległe raty zgodnie z harmonogramem spłat kredytu bankowego który dla niego zaciągnęłaś.

Czerwiec 26th, 2012 at 7:50 pm

kategoria: dowody

1 komentarz do 'Kredyt z banku dla kolegi i dowody'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Kredyt z banku dla kolegi i dowody'.

  1. P.S. „Nieciekawy” dopisek od tej pani:

    Nie jestem jedyna osoba którą oszukał ten chłopak!To jest grubsza sprawa!Znam takie jeszcze dwie osoby ale one mu podarowały!Toczyły się przeciwko niemu sprawy w sądzie!Brał zaliczki na sprowadzenie samochodów z zagranicy i ich nie sprowadzał!Pieniądze które otrzymał ode mnie były na kupno samochodów z tego co mi wiadomo to kupił samochody i nie wiem co z nimi zrobił twierdzi że ma je w komisie.Nie wiem czy jest ktoś w stanie mi pomóc a potrzebuję pomocy i nie wiem co mam robić!

    admin

    26 Cze 12 at 21:17

Skomentuj