Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Klientka chce same wpisy do wszystkich rejestrów długów

komentarze 2

Taki mail: Mam dłużnika w Krakowie, chodzi o niezapłacone faktury za dostawę towaru. Na Państwa stronie przeczytałam że dopisujecie dłużników do wszystkich rejestrów długów – Biur Informacji Gospodarczej, prosze o potwierdzenie czy jest to aktualne oraz do rejestru dłużników w internecie. Chciałabym zlecic windykację tylko w wykorzystaniem tych narzędzi czyli za niższa od standardowej prowizji. Prosze o wycenę.

Jak Pani chce, to możemy się dogadać na same wpisy do rejestrów ale nawet jak wpiszemy dłużnika do KRD, ERIF i InfoMonitor to i tak prawdopodobieństwo odzyskania długu jest według mnie niższe jak 50% i to znacznie niższe. No oczywiście wcześniej musimy go o tym uprzedzić i będzie to zarazem wezwanie do zapłaty, przedsądowe – czasem działa ale rzadko. Na dzień dzisiejszy nic nie zastąpi bezpośredniej windykacji, pełnej windykacji i proszę to rozważyć. O egzekucji komorniczej nie wspominam tu, bo pewnie że też bywa skuteczna ale najpierw trzeba uzyskać tytuł wykonawczy (czym zresztą też możemy się zająć).

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

15/06/2012

kategoria: rejestry długów

Komentarze do 'Klientka chce same wpisy do wszystkich rejestrów długów'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Klientka chce same wpisy do wszystkich rejestrów długów'.

 1. Nasza Agencja ma problem ze ściągnięciem należności za fv wystawioną 2 lipca 2012 r. na kwotę 5 500 zł netto + 23% vat.

  Czy są w stanie Państwo pomóc nam rozwiązać problem i na jakich warunkach ?

  lokalizacja – kraków

  Michalina

  18 Mar 14 07:56

 2. Proszę o podanie telefonu sms-em lub mailem, oto nasze dane: tel. 505 159 136, 32 291 99 75, e-mail: windykacja@grabowski.biz.pl

  Sprawę chętnie przyjmiemy do windykacji, warunki ustalimy.

  admin

  18 Mar 14 10:30

Skomentuj