Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Druga licytacja mieszkania w Proszowicach

komentarze 2

Druga licytacja, czyli cena wywoławcza wynosi 2/3 wartości oszacowania, czyli w tym przypadku 159.333,33 zł. (zainteresowanych a nie dysponujących akurat środkami, zapraszamy do banków w Krakowie po kredyt). Licytację poprowadzi Komornik Piotr Hanausek z Krakowa. Licytacja odbędzie się 7 września 2012 roku w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Nowej Huty. Mieszkanie położone jest przy ul. Głowackiego 1 w Proszowicach. Pan Komornik Hanausek szczegółowo opisał nieruchomość w obwieszczeniu tutaj i wielu komorników mogłoby sobie to obwieszczenie przeczytać żeby mieć przykład, jak powinno wyglądać obwieszczenie o licytacji nieruchomości. Naprawdę solidna robota. Link do ogłoszenia będzie nieaktywny po terminie licytacji więc zacytuję fragmenty obwieszczenia:

(…) Licytowana nieruchomość składa się z dwóch w/w połączonych ze sobą lokali o powierzchni 30,83 m2 i 31,75 m2 które tworzą jedno mieszkanie o łącznej powierzchni 62,58 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju i łazienki; w jednym z pokoi przygotowano miejsce pod zabudowę kuchenną; łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, wc i umywalkę, całość flizowana; pokoje malowane, podłogi wyłożone panelem a w aneksie kuchennym płytkami; dwa okna pionowe PCV, pozostałe dachowe firmy Fakro z roletami; mieszkanie usytuowane na poddaszu trzykondygnacyjnej kamienicy po gruntownym remoncie – położonej w centrum Proszowic (…)

Tak to powinno wyglądać w obwieszczeniu a więc opis mieszkania a nie tylko metraż i cena jak niektórzy komornicy „opisują”.

kategoria: Bez kategorii

Komentarze do 'Druga licytacja mieszkania w Proszowicach'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Druga licytacja mieszkania w Proszowicach'.

  1. Czy mając dłużnika w Nowej Hucie musze zlecić egzekucję komornikowi z Nowej Huty?

    Ewa

    12 Cze 12 at 16:27

  2. Jak chodzi o egzekucję z nieruchomości to tak.

    admin

    12 Cze 12 at 16:36

Skomentuj