Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik – Gryfice

komentarze 4

W Gryficach mieszka zaledwie około 16.000 osób a w powiecie gryfickim 61000. Jednak ilość spraw (w tym niestety także trudnych spraw) robi wrażenie w naszych firmowych statystykach. w Gryficach jest dwóch komorników, ale ja współpracowałem i współpracuje tylko z jednym: Jacek Krzyśka i nic złego nie powiem o tym komorniku, rzetelny i pracowity jest. A co do skuteczności, to tak egzekwuje komornik jak pozwala na to dłużnik i jego stan majątkowy oraz dochodowy. Wiele spraw prowadzonych przez ww. komornika to były egzekucje z nieruchomości i chyba w każdym przypadku licytacje były skuteczne. Jacek Krzyśka to zmotywowany i komunikatywny komornik z którym nawet telefonicznie wierzyciel może pogadać i wiele się dowiedzieć.

Podaję namiary na obu komorników w Gryficach:

Jacek Krzyśka, ul. Armii Krajowej 3, 72-300 Gryfice, tel.: 91 3844623
Patrycjusz Stuła, ul. Wałowa 1, 72-300 Gryfice, tel.: 91 384 47 55

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 3 Ocena średnia: 4.3]

09/06/2012

kategoria komornik

Komentarze do 'Komornik – Gryfice'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik – Gryfice'.

 1. Komornik o którym mówisz dotychczas był jedyny w rewirze, więc ja dla bezpieczeństwa kieruję wnioski jeszcze tylko do niego – póki co nowy komornik miałby z nim same zbiegi, ale to pewnie dlatego, że moi dłużnicy to typowi „emeryci” ze stałym dochodem – i zapewne trafili już do rewiru „starego” komornika.

  Windykator z banku

  10 Cze 12 10:01

 2. @Windykator z banku
  Ten nowy komornik z tego co wiem jest już ok. 2 lat. Ja wysyłam wnioski do nowego komornika, dlatego że ma większą chęć do działalani, szybciej załatwia sprawy i można się dodzwonić do kancelarii żeby zapytać co jest grane w sprawie. Do „starego” nigdy się nie dodzwoniłem….

  pablo

  30 Lip 12 08:21

 3. Witam, znam bardzo dobrze tą kancelarię i komornika JaCKA Krzyśkę, a także jego asesorkę. Muszę przyznać że współpraca z nimi jest naprawdę na wysokim poziomie. Jestem wierzycilem w innych kancelariach ale w tej kancelari spotkałem się z rzetelnością i naprawdę ogromną wiedzą egzekucyjną. Asesorka Pana Jacka potrafi zastosować zupełnie inne sposoby egzekucji od tych standardowych czyli zwykłe zajęcia wynagrodzeń itp. dzięki czemu kilka bezskutecznych z pozoru spraw zostało zakończone pomyślnie mimo że szanse na to były znikome, także pełen szacunek. Z tego rejonu wybiram tylko tą kancelarię, raz zło9żyłem sprawę do P. Stuły ale nie byłem zadowolony, ma niemiłych pracowników i sprawa została umorzona, a u Pana Jacka skuteczna!!!

  @z zawodu wierzyciel

  27 Gru 12 18:16

 4. Ja płaciłem u Pana Komornika Jacka Krzyśki dług spadkowy kiedy była sprawa spadkowa w toku i chociaż o tym wiedział to nie wstrzymał egzekucji . Raz jak podszedłem do tego Pana Komornika prosząc Jego o dobrowolne wpłaty to mi powiedział prosto w oczy niech Pan już więcej do mnie nie przychodzi bo i tak już nigdy i w niczym panu nie pomogę. co się później okazało że ten dług wcale nie istniał. za jakiś czas jak poszedłem do tego Pana Komornika bo prowadzi moje egzekucje to mnie wyśmiał przy swoich pracownikach i powiedział że jest Pan dłużnikiem musi pan płacić swoje długi.

  niezadowolony

  27 Sty 17 22:53

Skomentuj