Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik – Gryfice

komentarze 3

W Gryficach mieszka zaledwie około 16.000 osób a w powiecie gryfickim 61000. Jednak ilość spraw (w tym niestety także trudnych spraw) robi wrażenie w naszych firmowych statystykach. w Gryficach jest dwóch komorników, ale ja współpracowałem i współpracuje tylko z jednym: Jacek Krzyśka i nic złego nie powiem o tym komorniku, rzetelny i pracowity jest. A co do skuteczności, to tak egzekwuje komornik jak pozwala na to dłużnik i jego stan majątkowy oraz dochodowy. Wiele spraw prowadzonych przez ww. komornika to były egzekucje z nieruchomości i chyba w każdym przypadku licytacje były skuteczne. Jacek Krzyśka to zmotywowany i komunikatywny komornik z którym nawet telefonicznie wierzyciel może pogadać i wiele się dowiedzieć.

Podaję namiary na obu komorników w Gryficach:

Jacek Krzyśka, ul. Armii Krajowej 3, 72-300 Gryfice, tel.: 91 3844623
Patrycjusz Stuła, ul. Wałowa 1, 72-300 Gryfice, tel.: 91 384 47 55

09/06/2012

kategoria: komornik

Komentarze do 'Komornik – Gryfice'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik – Gryfice'.

 1. Komornik o którym mówisz dotychczas był jedyny w rewirze, więc ja dla bezpieczeństwa kieruję wnioski jeszcze tylko do niego – póki co nowy komornik miałby z nim same zbiegi, ale to pewnie dlatego, że moi dłużnicy to typowi „emeryci” ze stałym dochodem – i zapewne trafili już do rewiru „starego” komornika.

  Windykator z banku

  10 Cze 12 10:01

 2. @Windykator z banku
  Ten nowy komornik z tego co wiem jest już ok. 2 lat. Ja wysyłam wnioski do nowego komornika, dlatego że ma większą chęć do działalani, szybciej załatwia sprawy i można się dodzwonić do kancelarii żeby zapytać co jest grane w sprawie. Do „starego” nigdy się nie dodzwoniłem….

  pablo

  30 Lip 12 08:21

 3. Witam, znam bardzo dobrze tą kancelarię i komornika JaCKA Krzyśkę, a także jego asesorkę. Muszę przyznać że współpraca z nimi jest naprawdę na wysokim poziomie. Jestem wierzycilem w innych kancelariach ale w tej kancelari spotkałem się z rzetelnością i naprawdę ogromną wiedzą egzekucyjną. Asesorka Pana Jacka potrafi zastosować zupełnie inne sposoby egzekucji od tych standardowych czyli zwykłe zajęcia wynagrodzeń itp. dzięki czemu kilka bezskutecznych z pozoru spraw zostało zakończone pomyślnie mimo że szanse na to były znikome, także pełen szacunek. Z tego rejonu wybiram tylko tą kancelarię, raz zło9żyłem sprawę do P. Stuły ale nie byłem zadowolony, ma niemiłych pracowników i sprawa została umorzona, a u Pana Jacka skuteczna!!!

  @z zawodu wierzyciel

  27 Gru 12 18:16

Skomentuj