Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik – Dąbrowa Górnicza

komentarze 64

Właśnie otrzymałem od radców tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi z Dąbrowy Górniczej. Sprawa ledwo wygrana, bo klient – wierzyciel, jak to nierzadko bywa, zataił istotne informacje przy zlecaniu windykacji. Już na samym początku dłużnik zakwestionował wierzytelność i to dość powiedzmy przekonująco więc zaniechałem stosowania niekonwencjonalnych przedsądowych metod windykacyjnych.

Prawnik jednak zauważył „światełko w tunelu” i wskazawszy na ryzyko, ze swej strony zadeklarował gotowość złożenia pozwu. Udało się. Był sprzeciw ale wygraliśmy. Do rzeczy jednak.

Skoro już jest prawomocny wyrok, to wpierw dajmy szanse komornikowi. Akurat jak chodzi o moje doświadczenia jako wierzyciela egzekwującego z egzekucjami w Dąbrowie Górniczej, to nie są one zadowalające, ale to pewnie dlatego, że dłużnicy istotnie byli formalnie (komorniczo) nieściągalni. Musiałem „pokomorniczo” brać sprawy we własne ręce. Jednak ostatnie dwie sprawy zleciłem nowemu (nowemu dla mnie) komornikowi: Paweł Swędzioł i obie sprawy zakończyły skuteczną egzekucją. Komornik ten to jeden z tych co robi więcej niż ustawa przewiduje. Jak raz był zbieg egzekucji ze skarbówką do konta firmowego dłużnika, to zadzwonił do mnie i zasugerował, abym szybko wysłał faksem wniosek o umorzenie egzekucji z tego rachunku bankowego, dzięki czemu unikniemy zbiegu egzekucji. Tak też się stało; komornik ten dalej prowadził tylko moją sprawę i wyegzekwował należność.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 17 Ocena średnia: 3.3]

04/06/2012

kategoria komornik

Komentarze do 'Komornik – Dąbrowa Górnicza'

Subscribe to comments with RSS

 1. Witam, tworze ranking prawnikow i komorników w Dąbrowie Górniczej. Co powiesz o pozostałych komornikach a więc z naszego miasta a więc: Jarosław Olech, Barbara Głąb, Piotr Nowerski, Kazimierz Siara?

  Waldi

  4 Cze 12 16:47

 2. Nic więcej nie dodam w tym temacie prócz tego co we wpisie. Rankingi komorników są dość subiektywne.

  admin

  5 Cze 12 05:51

 3. Tacy komornicy to skarb – niestety nierzadko spotykam się z odwrotnym podejściem, na zasadzie: „zrobię mniej niż trzeba”.

  Błażej Sarzalski

  31 Lip 12 10:02

 4. Siara Pojeb ludzie, chroncie sie od tego czlowieka, rzeczy w kredytach zajmuje.

  Andrzej

  4 Lip 13 20:50

 5. Ma prawo zająć rzecz w kredycie.

  admin

  4 Lip 13 21:29

 6. W leasingu, też pojeb zajmuje to chory mały, łysy knypek. Już pól dobrowy sie na niego szykuje. Już ktoś podobno go śledzi. Auto parkują na P strzeżonym na Kościuszki. Jakaś super fure.

  Andrzej

  16 Lip 13 23:42

 7. Komornik to może zając wszystko nawet pupila naszych dzieci! 15 procent wkońcu zarabia! Pies warty 2000 sprzedaje za 1000 i już ma w kieszeni 150 zł!

  Gość

  16 Lip 13 23:48

 8. Miałam styczność z tym Panem. Ludzie trzeba być silnym.

  Krystyna

  31 Lip 13 21:47

 9. Brak słów.

  Romen

  23 Wrz 13 16:56

 10. Trzymajcie się z daleka od K. Piotra Nowerskiego. No chyba że nie przeszkadza wam fakt że do kancelarii nigdy nie można się dodzwonić, a jak już się uda to odnosi się wrażenie jak by pracownicy za kare tam pracowali. A jak już przyjdziesz przejżeć dokumenty sprawy to się okazuje ze nie zrobili tego co wskazałeś na wniosku – ktoś przeoczył;/Z wszystkim problem a niech sie okaże że trzeba poza DG wyjechać to umarza sprawę. Szczerze nie polecam.

  Tynkaż

  28 Paź 13 22:50

 11. PIOTR NOWERSKI? TAM WIECZNIE NIKT NIC NIE WIE. JEŚLI SAM NIE PILNUJESZ SWOICH SPRAW I NIE DZWONISZ, NIE CHODZISZ , NIE NACISKASZ TO NAWET NIC NIE SPRAWDZA MIMO ŻE BIERZE PIENIĄDZE. PONAD TRZY MIESIĄCE TRWAŁO ZAPYTANIE DO ZUS ODNOŚNIE DŁUŻNIKA, GDYŻ ZMIENIŁ MIEJSCE PRACY. SAM MUSIAŁEM SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ, BO PRZESTAŁEM DOSTAWAĆ NALEŻNE MI PIENIĄDZE. PO MOJEJ WIZYCIE U KOMORNIKA POWIEDZIANO MI ZE LADA DZIEŃ WYŚLĄ ZAPYTANIE DO ZUS. MINĘŁY 2 MIESIĄCE I CISZA. ZNÓW MUSIAŁEM SIĘ DO NICH POFATYGOWAĆ. TWIERDZILI ZE ZAPYTANIE DAWNO POSZŁO. GDY POPROSIŁEM O AKTA, CHCIAŁEM SPRAWDZIĆ KILKA RZECZY, TO NAGLE NIE MOGLI ICH ZNALEŹĆ. TAKICH SYTUACJA MIAŁEM WIELE. OGÓLNIE MAJĄ TAM STRASZNY BAŁAGAN. A PRACOWNICY CHODZĄ Z TAKĄ MINA I NASTAWIENIEM, ŻE MASZ WRAŻENIE ŻE TA PRACA TO DLA NICH JAKAŚ KARA.

  NIEZADOWOLONY

  25 Sty 14 20:41

 12. WIELOKROTNIE SAM MUSIAŁEM NIEŹLE PRZEWERTOWAĆ PRZEPISY, GDYŻ ZBYWANO MNIE. MUSIAŁEM UDOWADNIAĆ PRACOWNIKOWI CO MÓWIĄ PRZEPISY O TYM I OWYM.

  NIEZADOWOLONY

  25 Sty 14 20:44

 13. Chyba Elżbieta Głąb…. a nie Barbara. Może trzeba najpierw zbadać jacy komornicy są w DG a rczaej ?:>

  ;)

  29 Sty 14 20:07

 14. Co do komorników w dąbrowie ……
  Siara jest okropny!!!!!!!!!!!!!!
  U p. Nowerskiego jak u mamy, sensownie i na temat.
  POLECAM

  BANDIT

  4 Lip 14 14:54

 15. Niezgadzam się z co po niektórymi opiniami uważam, że P.Piotr Nowerski – to skarb wśród komorników w Dąbrowie G orniczej,cierpliwy wyrozumiały i taktowny, pracownicy również , wszyscy służą pomocą wnioski dostępne przed wejsciem do kancelari tylko uzupełnic nawet w tym pomogą , a co do szukania akt wyobraście sobie ludzie tak dużą ilośc spraw i jak tu znaleźc w jedną chwilkę , uwijają się jak mróweczki ….
  POLECAM !!!!!! ŚWIETNIE WYKONUJE SWOJĄ PRACE

  zadowolona

  7 Lis 14 18:17

 16. piszecie o komorniku Siarze -to człowiek bardzo nie uczciwy,dla mnie to zwykły oszust i przestępca i już dawno nie powinien pełnić tego zawodu. Nie działa sam -współpracuje z kancelarią prawną i firmą windykacyjno-faktoringową .Przez niego straciłem firmę i zdrowie . Żadna rozprawa sądowa się nie odbyła ,bo jadąc na rozprawę miałem wypadek -samochód ,który nas śledził .nagle na mokrej nawierzchni nas wyprzedził i mocno zahamował i bum…. Drugi raz z mec. pojechałem pociągiem ,ale po 10 min .rozprawy jak już mój mec. udowadniał winę komornika i firmy windykacyjnej ,to nagle do sądu wparowała policja i ogłosiła ewakuację -bomba w sądzie . Trzeci raz pojechał już sam prawnik ,ale rozprawa znowu się nie odbyła – po prostu sędzina -przewodnicząca nie przyszła do pracy – nagle się rozchorowała. Dłużej nie mogłem już czekać żeby bronić resztki majątku musieliśmy ogłosić upadłość likwidacyjną. Straciłem prawie cały dorobek swojego życia -25 lat pracy. Też m. innymi panu Siarze chciałem wytoczyć proces sądowy ,ale potrzebuję dowodów że innych ludzi i inne firmy też traktował i traktuje nie uczciwie ,wbrew przepisom. Takie info że pół Dąbrowy na niego „czycha ” ,to nie wystarczy.

  tytus

  13 Kwi 15 19:47

 17. Nie patrz na innych, jak masz dowody, to dawaj.

  admin

  13 Kwi 15 22:10

 18. Witam! Może mi kotoś coś powiedzieć o Komorniku z ul. Majakowskiego 7 to jakaś Aleksandra Michalak – Tłomak byłem u Głąbowej idę sobie do kancelarii a tu zonk kancelaria przeniesiona i jakaś inna komorniczka powiedzieli mi że Głąbowa przeszłą na emeryturkę i jest nowa. W necie znalazłem że przeniesiona z Wodzisławia opinie ma dobre, jak byłem płacić raz mi w drzwiach mignęła niezła laseczka 🙂

  Byniu

  21 maja 15 16:10

 19. Ja właśnie dzisiaj otrzymałem od niej informację, że przejęła sprawy Głąb (i zaprasza do współpracy). Nic więcej nie wiem, fakt, że pisze że z Wodzisławia przeniosła się.

  admin

  21 maja 15 16:24

 20. Ja po przeszukaniu neta znalazłem stronkę http://www.komornikdabrowa.com może ktoś z Wodzisławia Ślaskiego się wypowie ?

  Byniu

  21 maja 15 16:58

 21. Wpisz w Google jej imię i nazwiska to będzie jej zdjęcie w nk

  admin

  21 maja 15 17:40

 22. Oj chłopaki chłopaki wy tylko o jednym o dupach 🙂 Byłam u niej z byłym mężem na Majakowskiego 7. Drań jeden pieniędzy na dzieci nie daje a na wódkę ma. U Głąbowej też byłam, ten ja ubłagiwał a ona się dawała u tego zastępcy Jana Wieczorka też trochę ,na niego najechał popierdolił spłacił jeden miesiąc i zaś cisza. Wyciągnęłam tego darmozjada do Pani Alessandra to już się pokłócili ale mu nie odpuściła i pieniążki za 3 miesiące się znalazły. Dało się dało. Jak dla mnie duży plus dla tej pami

  Gryzaca

  22 maja 15 04:00

 23. kiedy nam admin coś wstawisz o nie ? Bo jestem chętna poczytać więcej. Ja a wstawiam dane kontaktowe pełne :

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej
  Aleksandra Michalak – Tłomak
  ul. Majakowskiego 7 I piętro
  41-300 Dąbrowa Górnicza
  Tel/faks: (032) 262-64-70,
  e–mail: dabrowa.gornicza3@komornik.pl

  Gryzaca

  22 maja 15 04:14

 24. Na razie nie mam co wstawić, przejęła jedną sprawę mojej mamy, zobaczymy.

  admin

  22 maja 15 04:20

 25. Byłem dziś u tej pani komornik. Ale od początku miałem dwie sprawy do złożenia u komornika byłem umówiony z parne Siarą po przyjechaniu 20 min wcześniej i wyczekaniu się godziny wychodzi pracownica i przeprasza pan komornik dziś już nas nie przyjmie a było już nas 3. Wur… miałem jak nie wiem i na pewno tam nie wrócę. Dobra sięgnołem do neta i znalazłem Nowerskiego pogrzebałem dalej opisy i wypowiedzi wskazuje że robi dobrze ale ma straszne zaległości i o to dużo ludzi mado niego pretensje. Wiec po posprawdzaniu trafiłem na informacje o pani Aleksandrze Michalak – Tłomak pomyślałem że starym przysłowiem nowa miotła zamiata lepiej niz stara zdecydowałem się zadzwonić i umówić na spotkanie. Poszyłem a tu zonk przyjęła mnie kawke wypiłem , powiedział co i jak i fakt imponuje wiedzą he he i tak figurke miała niezłą. Zobaczymy jak jej pojdzie . Napewno napisze jak sieto potoczyło.

  Student

  2 Cze 15 23:12

 26. Wita
  Moja sprawę Pan Siara prowadzi od 2011 roku, alimenty. Do tej pory udało mu się odzyskać 1000zł, z czego stwierdził ze musi pokryć swoje wydatki, gdzie ojciec ma alimentów zasadzonych 600zl na miesiąc. Tatuś ma własna działalność i nie narzeka na brak funduszy. Pan Siara jak to stwierdził nie ma jak ściągnąć długo, była wyznaczona licytacja na której się nie stawił. Później wysłał zawiadomienie ze nie odbyła się ponieważ nie było zainteresowanych. A zainteresowani czekali pod domem gdzie miała się odbyć licytacja. Również dostałam informacje ze jako komornik ma obowiązek raz na 6 miesięcy wszcząć jakie kol wiek postępowanie. Dokumenty również nie są przeglądane bo od 3 miesięcy nawet nie ukarali firmy która nie odpisała im na pismo a współpracuje z tatusia firma. Ogólnie PORAŻKA, Panu podziękujemy

  mloda

  12 Cze 15 15:42

 27. Zajmuję się windykacją od 10 lat przez moja firmę przeszło wielu komorników. Kiedyś musiałem się prosić wręcz być z pozycji za przeproszeniem żula z pod sklepu który prosi o dowiedzenie się co się dzieje z jego sprawą a komornik łaskawie może mi udziela informacji. Potem zniesiono rewiry i pozwolono się otwierać nowym komornikom co zmieniło podejście do klienta bo pojawiła się zdrowa konkurencja. Teraz słyszę o małym przekręcie komornik ma zacząć płacić VAT nie będę tu się rozwodził czemu jest to trudne do przeprowadzenia to powinien wyjaśnić prawnik który się na tym zna ale o co mi chodzi czy to aby nie zaskutkuje powrotem do czasów molochów czyli mniejsi raczej nowi komornicy będą zamykać kancelarie zostaną tylko ci najsilniejsi. Czyli ci którzy mają petenta za gówno bo i tak będziesz musiał do nich przyjść. Śmierdzi mi to powrotem do rewirów i bogatych kancelarii z ogromnymi zaległościami gdzie ty jesteś traktowany z pozycji błagającego.

  Windykator

  28 Cze 15 15:49

 28. Myślę, że do tego nie dojdzie tzn. do likwidowania się kancelarii. To nienakładowe działalności.

  admin

  28 Cze 15 17:01

 29. Co masz na myśli mówiąc „nienakładowe”? z opłat komornik utrzymuje kancelarię (pracownicy, poczta, czynsz, opłaty itd). Z nieskutecznych egzekucji nic nie ma. Żeby było na plusie – opłaty muszą być większe niż koszty działalności. A jak się zmniejszą o vat? różnie może być. Pewnie – „warszawka” się utrzyma, ale mniejsze kancelarie mogą mieć problem.

  Nadia

  29 Cze 15 10:32

 30. Komornik palcem nie kiwnie jeżeli nie otrzyma zaliczek od wierzyciela. Jak trzeba to i o dopłatę wezwie wierzyciela. To po pierwsze.

  Po drugie, nie inwestuje w zakup towarów, maszyn. Nie ma duża kancelaria rabatów u dostawców jak ma Biedronka czy Lidl… 😉

  Po trzecie, mała kancelaria komornicza ma takie same możliwości egzekucji jak wielka, bogatsza kancelaria. Są procedury i narzędzia i jak już wspomniałem, z góry płaci na egzekucję wierzyciel.

  Po czwarte, reklamować się nie wolno a zatem mniejsza, „biedniejsza” kancelaria nie jest na straconej pozycji także i na tym polu (którego nie ma).

  Jeżeli prowadzenie kancelarii komorniczej stanie się nieopłacalne, to nie tylko dla małych kancelarii ale i dla dużych.

  admin

  29 Cze 15 10:46

 31. Niech się wtrącę w dyskusję z tego co mi wiadomo to tak różowo jak mówisz nie jest wiem jakie są koszta prowadzenia działalności. A te koszta od wierzycieli to komornik musiał by mieć niezły wpływ spraw żeby mu starczyło na utrzymanie działalności i na życie co realne przy tylu komornikach już nie jest. Nie tylko komornicy ale radcy prawni , adwokaci wszyscy zaczynają odczuwać konkurencje. Albo pracują w kolportacjach albo dla starych dużych kancelarii które są po układach i mają sprawy. A co biedniejsi z teczuszka umawiają się w kawiarniach bo nie stać ich na kancelarię i pracowników. Poza tym to jest Polska niestety nadal kraj układów nie liczy się dobrze wykonywana praca lecz układy które pomagają ci utrzymać się na rynku. Ja przyznaję się że nie na rękę mi zwiększona liczba asesorów komorniczych na rynku bo wszyscy pracy nie znajdą więc większość pójdzie w windykację robiąc mi konkurencję. A jeżeli moje czarno wictwo się spełni to za jakiś czas przyznasz mi rację a liczba postów narzekających na komorników się na tym forum powiększy. Wszystko jest dobre zmiany też ale z zachowanie proporcji a my Polacy mamy tendencję wpadanie ze skrajności w skarjość

  Windykator

  29 Cze 15 14:41

 32. Chodziło mi o to, że nie musi komornik wykładać z własnych pieniędzy na prowadzenie spraw a nie o to, że kancelarię utrzyma z tych zaliczek. Skoro jednak i o tym mówimy, to kto wie… Mnóstwo komorników inkasuje od wierzyciela ponad 200 złotych na sprawę a ile z tego faktycznie zapłaci za dokonanie ustaleń i czynności, tego nie wiem. Różnice w wysokości zaliczek bywają spore i to nasuwa podejrzenia. Ktoś na tym blogu kiedyś napisał, że komorników można podzielić na tych, którzy zarabiają na skutecznej egzekucji oraz na tych którzy zarabiają na zaliczkach od wierzycieli.

  Konkurencja zaostrza się to prawda, natomiast po prostu nie wydaje mi się, aby mniejsze kancelarie (albo w małych miejscowościach) stały na straconych pozycjach w porównaniu z większymi. One też mają dużo spraw.

  admin

  29 Cze 15 15:22

 33. Oj zaraz wyjdę na wielkiego obrońcę komorników choć tu bywa jak z ludzmi jednych się szanuje a innych należy tępić. Opisze to chyba na przykładzie tak będzie najlepiej zrozumiałe. Jeżeli prowadzi pan hurtownie sprzedaje pan towar, albo daje go pan pospolicie mówiąc w krechę i liczy pan że w terminie zapłacą albo jest pan na tyle mocny na rynku że nie żąda pan gotówki. Ale ci mniejsi ryzykują dając na krechę żeby coś zarobić i nie stracić kontrahenta. Jeden komornik chcę z góry a jeden powie że ok on założy licząc na to że nie są to dupiate sprawy i coś na tym zarobi, a jeżeli nie zarobi czy wierzyciel mu zapłaci. Jeżeli się nie zgodzi to on zawsze może iść do takiego który się zgodzi. Dużo spraw może być nawet miliony spraw tak jak u mnie ale muszą być ściągalne sprawy. A do tego dochodzi jeszcze cała procedura i papiery które trzeba obrobić. Tony papieru 🙂 kochajmy Polskę za biurokrację

  Windykator

  29 Cze 15 16:50

 34. Z tego co wiem, to żaden komornik nie zakłada za wierzyciela – każdy żąda zaliczki.

  admin

  29 Cze 15 17:02

 35. 🙂

  Windykator

  29 Cze 15 19:42

 36. U forum coś zamarło. Coś by było warto napisać hmmm o ostatnio poznałem panią Komorni Aleksandra Michalak – Tłomak co wam o nie napisać no podejście ma fajne i profesjonalne zasada Klient nasz pan pełna gęba na tylu ilu już komorników przerobiłem ta pani wypadła dobrze myślę że współpraca będzie się układać. Ale nie chwalmy dnia przed wschodem słońca.

  Windykator

  19 Lip 15 22:59

 37. Dzięki za takie forum wreszcie ktoś pomyślał o czymś takim. Wybrałem 2 komorników byłem u nich i wybrałem sobie jednego i powiem tak przeważyło podejście i obsługa na recepcji bo merytoryka i wiedza były na równym poziomie. Pochwała należy się pani a raczej panią z sekretariatu za miłą i dowcipną obsługę nie umniejszającą wiedzy jaką posiadają. I tu ukłon w kierunku pani z blond włosami gdyby to kiedyś czytała to email mój kudlatypl@interia.pl gdyby pani zechciała kiedyś kawę wypić w miłym towarzystwie służę swoją osobą. A to dla pan mała reklama może szefowa jakąś premie za to odpali 🙂

  Komornik Sądowy
  przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej
  Aleksandra Michalak – Tłomak

  http://www.komornikdabrowa.com

  polecam ja Jarząbek 🙂

  Kudłaty pl

  26 Sie 15 16:55

 38. witam serdecznie!
  duży plus dla kancelarii komorniczej ZIELONA DOLINA 9 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ!

  Anonymous

  27 Lis 15 12:28

 39. Podziękowania dla pani komornik Aleksandra Michalak – Tłomak z Dąbrowy jest pani przykładem że jak ktoś chce to ze wszystkim da rade 🙂

  Waldek z Katowic

  4 Lut 16 15:12

 40. Siara to oszust proszę o kontakt Tytus tez mam z nim sprawę

  Łukasz

  10 Lut 16 07:01

 41. I mam dowody ze siara prawo to ma głęboko w 4 literach jest poukładany w dabrowie

  Łukasz

  10 Lut 16 07:04

 42. Tytus proszę o kontakt

  Łukasz

  10 Lut 16 07:04

 43. Łukasz

  10 Lut 16 07:05

 44. Szukam osób pokrzywdzonych przez Komornika Siare z dabrowy górniczej podaje maila stiepan.vadla@gmail.com trzeba by temu gościowi tez pokazać ze nie mozna robić wszystkiego co mu sie podoba i to w majestacie prawa …zreszta on tego prawa nie szanuje pokrzywdzeni zglaszajcie sie rozmawiam z TV i zbieramy dowody na nieuczciwość tego gościa

  Łukasz

  10 Lut 16 07:19

 45. Poniewaz jestem z DG zlecilem komornikowi Siarze (Komornik Sądowy Kazimierz Jarosław Siara) zajecie sie sprawa dluznika w Krakowie (swojego czasu wlasciciela sklepu z wyposazeniem lazienek aqua-rain-pl). Komornik w odzyskaniu dlugu byl kompletnie nieskuteczny. Jednak najbardziej irytujace w jego dzialaniu bylo dla mnie kiedy napisal rowniez do mnie pismo (za ktore oczywscie zaplacilem w kosztach komorniczych),ze za dodatkowa oplata odwiedzi firme prowadzona przez dluznika. Oczywscie to ze firma dluznika wogole nie dziala juz od dluzszego czasu mozna bylo sprawdzic w Internecie w 5min.
  Moja opnia: Zdecydowanie odradzam korzystania z jego uslug nie tylko dlatego ze byl nieskuteczny w swych dzialanich, ale rowniez dlatego ze odniaslem wrazenia jakoby pewniejszym zrodlem zarobku dla niego bylo wyciaganie pieniedzy od wiezyciela niz sciagniecie dlugu od dluznika.

  Michal

  3 Kwi 16 20:38

 46. Zna ktoś komornika Pawła Swędziwora z Dąbrowy?
  Idzie się z nim dogadać?

  synek

  14 Kwi 16 08:05

 47. to chyba jakiś nowy ale najlepiej sprawdź w sądzie gdzie urzęduje, ładnie się ubierz kup kwiaty albo kawę i idź pogadać.

  radny

  14 Kwi 16 08:09

 48. Odnosnie komornika Pan Siara. Prowadzi moja sprawe o alimenty od 4 lat, tatus mojej corki ma dom w kredyt iw auto, kasy mu nie brakuje. Natomoiast Pan Siara przez ten okres sciagnal 800 zl. Nie mowiac ze nie zjawil sie na licytacji ktora ustalil. Ogolnie jak nie napisze pisma o wszczecie jakich kolwiek czynnosci to to olewa. Powirdzial mi ze on Ma obowiazek raz na pol toluene co kolwiek zrobic.

  Kara

  14 Kwi 16 08:33

 49. Ja widziałem komornika siarę jak sika na parkingu.
  A jego pracownicy ciągle palą papierosy na klatce schodowej.
  Teraz jest tam zakaz palenia !

  prezes

  14 Kwi 16 10:46

 50. Komorni Olech to tak na prawdę komornik Podwieczorek bo ma kancelarie pod Wieczorkiem

  przedsiębiorca

  17 maja 16 15:06

 51. Idąc ty tropem Wieczorek to Nadolech

  biznesmen

  17 maja 16 15:07

 52. pan Nowerski to skarb dla dłużników alimentacyjnych. Potrafi umorzyć egzekucję komorniczą na wniosek dłużnika, tylko dlatego, że wyrok sądowy utracił wykonalność, ponieważ został zastąpiony nowym postanowieniem (podwyżka alimentów). Rzecz jasna nie informuje o tym wierzyciela, a postanowienie o umorzeniu egzekucji wydaje w przeciągu 5 dni kalendarzowych (włączając w to „długi weekend”). Widocznie lubi pozbawiać się dochodów dla swojej kancelarii. Z drugiej strony – w tej samej sprawie – na wysłanie ponaglenia do zakładu pracy o dostarczenie dokumentów – potrzebował 5 miesięcy. Dziwne czy może normalne?

  Wierzyciel

  8 Cze 16 19:25

 53. Hehe dobry tekst o laniu na parkingu. A tak serio komornik Michalak – Tłomak już sie chyba zadomowiła w DG. Nasze sprawy załatwiane szybko i sprawnie.

  Kamil

  8 Lis 16 22:17

 54. Szukam komornika dobrego w nieruchomościach. Mam sprawa trochę zagmatwana kogo byście polecili na razie czytam wszędzie o tej Michalak ?

  Irena

  10 Lis 16 17:07

 55. A na czym polega problem? Dla komorników musi być jasna sprawa: albo dłużnik jest właścicielem nieruchomości albo nie jest. Jeżeli jest i wynika to z księgi wieczystej to może prowadzić egzekucję a jak nie, to nie.

  admin

  10 Lis 16 17:39

 56. Raczej w współwłasność . A kogo polecasz

  Irena

  10 Lis 16 19:01

 57. Nie wiem, czy robi to jakąś różnicę, który komornik. Kluczowa kwestia to rzetelna – niezawyżona wycena nieruchomości a wyceny dokonuje biegły sądowy.

  Na współwłasność nie ma tylu zainteresowanych co na całe mieszkanie, dom.

  admin

  10 Lis 16 19:06

 58. Ja moje alimenty oddałam do Pawła Swędzioła z dąbrowy i nie mogę nic złego o nim powiedzieć bo kasę od byłego odzyskał.

  Aneta

  12 Lis 16 14:45

 59. Radca prawny który prowadzi mi tą sprawę do tej z Majakowskiego 7 Michalak – Tłomak kazał iść że podobnoś już mu jedną sprawę o podział działek prowadziła i klient ją sobie zachwalał.

  Irena

  12 Lis 16 15:25

 60. Podziału nieruchomości nie dokonuje komornik.

  admin

  12 Lis 16 18:33

 61. jeśli ktoś z Państwa czuje się poszkodowany przez komornika Kazimierza Siarę proszę o kontakt

  poszkodowani przez Siare

  2 Paź 17 15:25

 62. ale siara

  Anonim

  29 Paź 17 19:44

 63. Do kogo mam oddać sprawę z nieruchomości ? Wygrałem sprawę po 3 latach gość nie ma niby kasy ale jest właścicielem gruntu i niedokończonego budynku ale to już ruina Miałem oddać Siarze ale chyba odpuszczę a powiecie coś więcej o tej Michalak – Tłomak

  Wojtek

  7 Lis 17 17:41

 64. Nie wiem czy post Wojtka aktualny. Patrząc na stronę komorników z licytacjami Tłomak sprzedaje sporo. I fotki są na stronce. Chyba można do niej uderzać. Jak masz grunt z rozpoczętą budową idź w tryb uproszczony. Szybciej jest.

  Biuro nieruchomości

  13 Mar 18 22:50

Skomentuj