Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Windykacja – Nowy Sącz

komentarze 4

Nowa sprawa do windykacji w Nowym Sączu dziś trafiła do mnie, więc zdań kilka o windykacji na Podhalu, czyli w sprawach przeciwko góralom. 😉 Mają opinie twardych, upartych i zadziornych, ale jako dłużnicy nie wyróżniają się tymi cechami w porównaniu do dłużników z innych regionów. Przeciwnie, generalnie łatwiej ich „złamać” niż w niektórych innych regionach kraju. O, przepraszam, nie łatwiej ich „złamać”, tylko powiedzmy, że łatwiej ich nakłonić do zapłaty. Podobne wrażenia odniosłem prowadząc windykacje w Nowym Targu albo na przykład w miejscowości Rabka, Limanowa, Stary Sącz…

W Nowym Sączu kilkakrotnie zlecałem egzekucje komornikowi Arturowi Kłonicy i nieźle sobie poczynał w większości spraw, co prawda nieraz z moją pomocą, ale na tym to polega, że wierzyciel ma dostarczać komornikowi informacji o majątku dłużnika. Innym komornikom też często muszę pomagać, w szczególności wskazując aktualne konta firmowe dłużników.

Maj 30th, 2012 at 4:20 pm

kategoria: windykacja

Komentarze do 'Windykacja – Nowy Sącz'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Windykacja – Nowy Sącz'.

 1. Uprzejmie proszę o udzieleni mi odpowiedzi czy jest możliwość wyegzekwowania wykonania wyroku w postępowaniu upominawczym z klauzulą wykonalności na Kwotę 6200,00;zł Dłużnik mieszka w Nowym Sączu i nie ujawnia majątku.

  boni

  11 Mar 14 at 11:27

 2. Prosimy o kontakt na dane podane na górze, nie piszmy o sprawie jawnie.

  admin

  11 Mar 14 at 12:00

 3. Jestem zainteresowany windykacją długów dłużnika z terenu Nowego Sącza po bezskutecznej windykacji komorniczej. Z lektury bloga widzę, że nie są obce Wam takie sprawy?

  bania

  12 Mar 14 at 05:11

 4. Tak, ponad połowa spraw które przyjmujemy, to „po komorniku”. Zapraszamy, dane kontaktowe podane są na górze tej strony.

  admin

  12 Mar 14 at 07:09

Skomentuj