Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik – Sosnowiec

komentarze 4

Właśnie otrzymałem jako wierzyciel pismo od pani Komornik w Sosnowcu – Magdaleny Mścichowskiej, więc kilka zdań i o tym komorniku nie omieszkam napisać. Bardzo polecam. Młoda, zmotywowana pani komornik, gotowa przyjmować zlecenia nie tylko przeciwko dłużnikom z terenu Sosnowca ale i z pobliskich innych miejscowości. W kancelarii pani komornik pracują chyba wciąż same panie.

Skuteczność postępowań egzekucyjnych znaczna, kontakt (w tym telefoniczny) z panią komornik (i z panią asesor też) – wyśmienity. Pani komornik Magdalena Mścichowska ma dostęp do systemu nowej księgi wieczystej, dzięki czemu może ustalić, czy dłużnik gdzieś na terenie całego kraju ma nieruchomość. Elastyczne – taktyczne podejście do dłużników. W Sosnowcu generalnie chyba nie ma kiepskich komorników, ale ja od bodaj roku współpracuję tylko z wyżej wymienioną jak chodzi o Sosnowiec i pobliskie miejscowości.

Niezbyt to rozsądne z mojej strony tak chwalić publicznie tego komornika, bo jak będzie miała za dużo spraw, to przestanie przyjmować ode mnie te spoza terenu Sosnowca (które kieruję powołując się na prawo wyboru komornika), ale trudno, w końcu ten blog ma pomagać wierzycielom.

P.S. Wykazuje stosunkowo wysoką skuteczność w egzekucji z wierzytelności dłużników w bankach.

Maj 30th, 2012 at 11:56 am

kategoria: komornik

Komentarze do 'Komornik – Sosnowiec'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik – Sosnowiec'.

 1. Ja miałem sprawe u komornika Tomasz Bącela i qw mig załatwił, z konta ściągnał.

  Waldi

  4 Cze 12 at 16:49

 2. Ilu jest komorników sądowych w Sosnowcu?

  Diablo

  4 Cze 12 at 20:10

 3. Ośmiu: Magdalena Mścichowska, Tomasz Bącela, Katarzyna Huras, Michał Molisak, Elżbieta Suchonek, Dariusz Gadowski, Jan Sztefka, Dariusz Becker

  admin

  4 Cze 12 at 20:29

 4. Dobrze wiedzieć, nie wiedziałem – nie korzystałem.

  Windykator z banku

  6 Cze 12 at 14:04

Skomentuj